Hledat

Ubytování

Sicílie

Ubytování v italské destinaci Sicílie

Destinace Sicílie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36945 hotelů a ubytování v regionu Sicílie.

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Sicílie

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Sicílie

etnart gallery house

10

etnart gallery house

Ubytování (Apartmán) etnart gallery house. Located in the City Centre of Catania, 600 metres from Catania Piazza Duomo and 600 metres from Catania Cathedral, etnart gallery house offers free WiFi, a... Ubytování etnart gallery house se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mediterraneo

10

Holiday home Mediterraneo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mediterraneo. Tento prázdninový dům se nachází v Marsale, 4 minuty chůze od pláže, a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, pěknou velkou... Ubytování Holiday home Mediterraneo se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Poggio Barone Bouganvillea

10

Casa del Poggio Barone Bouganvillea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Poggio Barone Bouganvillea. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Casa del Poggio Barone Bouganvillea is set in Rodi. Ubytování Casa del Poggio Barone Bouganvillea se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gaia Palermo

10

Casa Gaia Palermo

Ubytování (Apartmán) Casa Gaia Palermo. Situated in Palermo, 1.2 km from Fontana Pretoria and 2.3 km from Palermo Cathedral, Casa Gaia Palermo offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Casa Gaia Palermo se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gabriel

10

Casa Gabriel

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gabriel. Situated in Cefalù, within 300 metres of Cathedral Basilica of Cefalù and 11 km of Sanctuary of Gibilmanna, Casa Gabriel offers accommodation with free... Ubytování Casa Gabriel se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marietta

10

Casa Marietta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Marietta. Set in Forza d’Agro, this air-conditioned family offers a free sauna and features a patio with mountain views. Ubytování Casa Marietta se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cecí

10

Casa Cecí

Ubytování (Apartmán) Casa Cecí. Situated in Palermo, 600 metres from Fontana Pretoria, Casa Cecí features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Casa Cecí se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Clò

10

Casa Clò

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Clò. Situated in Trecastagni in the Sicily region, Casa Clò features a patio and garden views. Ubytování Casa Clò se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rosaria

10

Casa Rosaria

Ubytování (Apartmán) Casa Rosaria. Located in a central area of Taormina, 4.2 km from Isola Bella and 5 km from Mazzaro Beach, Casa Rosaria provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Casa Rosaria se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Charlie

10

Casa Vacanze Charlie

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Charlie. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Vacanze Charlie is located in Mazzeo. Ubytování Casa Vacanze Charlie se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa vacanze ADESTE 41

10

Casa vacanze ADESTE 41

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze ADESTE 41. Set in Scicli in the Sicily region, Casa vacanze ADESTE 41 has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 10 km from Modica. Ubytování Casa vacanze ADESTE 41 se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siculamente home

10

Siculamente home

Ubytování (Apartmán) Siculamente home. Situated in the City Centre of Catania, less than 1 km from Villa Bellini and a 10-minute walk from Anfiteatro greco-romano, Siculamente home offers air... Ubytování Siculamente home se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Giara

10

B&B La Giara

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Giara. Set in Piedimonte Etneo, 14 km from Giardini Naxos, B&B La Giara offers a terrace and free WiFi. The bed and breakfast offers a buffet or Italian... Ubytování B&B La Giara se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atticus Apartment

10

Atticus Apartment

Ubytování (Apartmán) Atticus Apartment. Set in Giardini Naxos, Atticus Apartment offers self-catering accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment provides barbecue facilities. Ubytování Atticus Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Di Lory Marzamemi

10

La Casa Di Lory Marzamemi

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Di Lory Marzamemi. Featuring free bikes, barbecue facilities, and a terrace, La Casa Di Lory Marzamemi offers accommodation in Marzamemi with free WiFi and sea views. Ubytování La Casa Di Lory Marzamemi se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jeans Luxury House

10

Jeans Luxury House

Ubytování (Apartmán) Jeans Luxury House. In the heart of Genoa, set within a short distance of Via Garibaldi and University of Genoa, Jeans Luxury House offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Jeans Luxury House se nachází ve městě Casa Genova hotely a ubytování (Itálie - Ligurie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa del melograno

10

La casa del melograno

Ubytování (Prázdninový dům) La casa del melograno. Located in Marsala, La casa del melograno provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování La casa del melograno se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacanza a Ragusa

10

Vacanza a Ragusa

Ubytování (Prázdninový dům) Vacanza a Ragusa. Vacanza a Ragusa is located in Marina di Ragusa and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vacanza a Ragusa se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terrazza Sul Mare

10

Terrazza Sul Mare

Ubytování (Apartmán) Terrazza Sul Mare. A sea front apartment, located in Terme Vigliatore, Terrazza Sul Mare features a furnished terrace with views of the sea. Ubytování Terrazza Sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Sinus B&B

10

Terra Sinus B&B

Ubytování (Apartmán) Terra Sinus B&B. Situated in Terrasini in the Sicily region, Terra Sinus B&B has a patio and sea views. Ubytování Terra Sinus B&B se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trono a mare

10

Trono a mare

Ubytování (Prázdninový dům) Trono a mare. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Trono a mare provides accommodation in Sampieri with free WiFi and sea views. Ubytování Trono a mare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Travel House

10

Travel House

Ubytování (Apartmán) Travel House. Boasting a balcony with city views, and free bikes and a shared lounge, Travel House can be found in Catania, close to Catania Piazza Duomo and 600 metres... Ubytování Travel House se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torre San Marco

10

Torre San Marco

Ubytování (Prázdninový dům) Torre San Marco. Set in Valderice in the Sicily region, Torre San Marco features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Marsala. Ubytování Torre San Marco se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tiarè

10

Villa Tiarè

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tiarè. Villa Tiarè is located in Punta Secca and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Tiarè se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Raphael

10

Villa Raphael

Ubytování (Vila) Villa Raphael. Located in Avola, Villa Raphael offers accommodation with a private pool. Ubytování Villa Raphael se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

white asses

10

white asses

Ubytování (Penzion) white asses. White asses is offering accommodation in Castellammare del Golfo. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování white asses se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Orchidea

10

Villa Orchidea

Ubytování (Vila) Villa Orchidea. Villa Orchidea is located in Marzamemi and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Villa Orchidea se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Penelope

10

Villa Penelope

Ubytování (Vila) Villa Penelope. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Penelope is located in Marina di Ragusa. Ubytování Villa Penelope se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rentopolis Villa Piana Grande

10

Rentopolis Villa Piana Grande

Ubytování (Vila) Rentopolis Villa Piana Grande. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Rentopolis Villa Piana Grande features accommodation in Ribera with free WiFi and garden views. Ubytování Rentopolis Villa Piana Grande se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I Paladini Politeama

10

I Paladini Politeama

Ubytování (Apartmán) I Paladini Politeama. Located in Palermo, 1.4 km from Palermo Cathedral and 2. Ubytování I Paladini Politeama se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Sicily

10

House Sicily

Ubytování (Apartmán) House Sicily. Situated in Porto Empedocle, House Sicily features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování House Sicily se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Il Baglio del Picchio

10

Il Baglio del Picchio

Ubytování (Apartmán) Il Baglio del Picchio. Featuring barbecue facilities, Il Baglio del Picchio features accommodation in San Corrado di Fuori with free WiFi and mountain views. Ubytování Il Baglio del Picchio se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Terrazza Sul Mercato Storico

10

La Terrazza Sul Mercato Storico

Ubytování (Prázdninový dům) La Terrazza Sul Mercato Storico. Located in Palermo, within 700 metres of Palermo Cathedral and 1. Ubytování La Terrazza Sul Mercato Storico se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea dell'Etna

10

Orchidea dell'Etna

Ubytování (Prázdninové domy) Orchidea dell'Etna. Located in Zafferana Etnea, 30 km from Giardini Naxos, Orchidea dell'Etna provides a garden and free WiFi. Ubytování Orchidea dell'Etna se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Malvasia

10

Appartamento Malvasia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Malvasia. Set in Canneto, Appartamento Malvasia offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 4.3 km from Lipari. Ubytování Appartamento Malvasia se nachází ve městě Canneto (Itálie - Lipari). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donna Teresa

10

Donna Teresa

Ubytování (Prázdninové domy) Donna Teresa. Set in Donnalucata, 31 km from Vittoria, Donna Teresa offers a terrace and free WiFi. Ubytování Donna Teresa se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere

10

Belvedere

Ubytování (Bed and breakfast) Belvedere. Located in Carini, Belvedere offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 21 km from Mondello and free private parking is featured. Ubytování Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiosi Country Club

10

Chiosi Country Club

Ubytování (Bed and breakfast) Chiosi Country Club. Featuring garden views, Chiosi Country Club in Corleone features accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Chiosi Country Club se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sara

10

Casa Sara

Ubytování (Apartmány) Casa Sara. Casa Sara offers accommodation in Cassibile. Siracusa is 13 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Casa Sara se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa VerbaVolant

10

Casa VerbaVolant

Ubytování (Penzion) Casa VerbaVolant. Featuring free WiFi throughout the property, Casa VerbaVolant is situated in Siracusa, 1.2 km from Syracuse Cathedral and 1.5 km from Porto Piccolo. Ubytování Casa VerbaVolant se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa vacanze ETNA COCUS

10

Casa vacanze ETNA COCUS

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze ETNA COCUS. Set in Santa Venerina, Casa vacanze ETNA COCUS offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Casa vacanze ETNA COCUS se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Suite Mare Nostrum

10

Family Suite Mare Nostrum

Ubytování (Aparthotel) Family Suite Mare Nostrum. Family Suite Mare Nostrum has sea views, free WiFi and free private parking, set in Porto Empedocle. Ubytování Family Suite Mare Nostrum se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Covo dei Marinai

10

Covo dei Marinai

Ubytování (Prázdninové domy) Covo dei Marinai. Set in Cava dʼAliga, 18 km from Modica, Covo dei Marinai offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Covo dei Marinai se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

HOME D&D

10

HOME D&D

Ubytování (Penzion) HOME D&D. Set in Niscemi, HOME D&D provides a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování HOME D&D se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fronte del Porto

10

Fronte del Porto

Ubytování (Prázdninový dům) Fronte del Porto. Located in Castellammare del Golfo in the Sicily region, Fronte del Porto features a balcony and sea views. Ubytování Fronte del Porto se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa di Cecè

10

Casa di Cecè

Ubytování (Apartmán) Casa di Cecè. Situated in Agrigento, 37 km from Heraclea Minoa and 500 metres from Teatro Luigi Pirandello, Casa di Cecè features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Casa di Cecè se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Garito Teresa

10

Casa Garito Teresa

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Garito Teresa. Casa Garito Teresa in Lampedusa is situated 1.1 km from Lampedusa Port and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytování Casa Garito Teresa se nachází ve městě (Itálie - Lampedusa).

Casa Rimar

10

Casa Rimar

Ubytování (Apartmány) Casa Rimar. Featuring air conditioning, Casa Rimar offers accommodation in Balestrate. Palermo is 32 km away. All units include a seating area. Ubytování Casa Rimar se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alba Marina

10

Casa Alba Marina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Alba Marina. Featuring a restaurant, free bikes, and a bar, Casa Alba Marina offers accommodation in Marzamemi with free WiFi and sea views. Ubytování Casa Alba Marina se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Polvere di stelle

10

B&B Polvere di stelle

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Polvere di stelle. Situated in Ummari, 40 km from Marsala, B&B Polvere di stelle features free bikes and free WiFi. Ubytování B&B Polvere di stelle se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

At Antonella's home

10

At Antonella's home

Ubytování (Prázdninový dům) At Antonella's home. At Antonella's home is situated in Trabia and offers free bikes, a bar and a shared lounge. Ubytování At Antonella's home se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech italské destinace Sicílie

Ubytování v městech italské destinace Sicílie