Hledat

Ubytování

Sardinie

Ubytování v italské destinaci Sardinie

Destinace Sardinie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18874 hotelů a ubytování v regionu Sardinie.

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Sardinie

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Sardinie

Dolce Sogno 2

10

Dolce Sogno 2

Ubytování (Apartmán) Dolce Sogno 2. Set in Alghero, 1.3 km from Alghero Port and 3.3 km from Maria Pia Beach, Dolce Sogno 2 offers a terrace and air conditioning. Ubytování Dolce Sogno 2 se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bea's Terrace

10

Bea's Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Bea's Terrace. Set in Cagliari, 9 km from Poetto Beach and 1.1 km from National Archaeological Museum of Cagliari, Bea's Terrace offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Bea's Terrace se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Dommu e Mare

10

Sa Dommu e Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Dommu e Mare. Located in Santa Maria Navarrese in the Sardinia region, Sa Dommu e Mare has a patio and city views. Ubytování Sa Dommu e Mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B LU ANTU

10

B&B LU ANTU

Ubytování (Bed and breakfast) B&B LU ANTU. Situated in Arzachena, 4.2 km from Giants Tombs Coddu Vecchiu, B&B LU ANTU features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden... Ubytování B&B LU ANTU se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Cortile

10

Il Cortile

Ubytování (Prázdninový dům) Il Cortile. Set in Domus de Maria, Il Cortile offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 3.5 km from Chia. Ubytování Il Cortile se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Perla sardasolemare

10

La Perla sardasolemare

Ubytování (Prázdninový dům) La Perla sardasolemare. La Perla sardasolemare is located in La Ciaccia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování La Perla sardasolemare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Incantevole villetta Calasetta

10

Incantevole villetta Calasetta

Ubytování (Prázdninový dům) Incantevole villetta Calasetta. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Incantevole villetta Calasetta is located in Calasetta. Ubytování Incantevole villetta Calasetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Visit Cagliari - Private Garden on Poetto Beach

10

Visit Cagliari - Private Garden on Poetto Beach

Ubytování (Apartmán) Visit Cagliari - Private Garden on Poetto Beach. Located in Su Forti, this air-conditioned apartment features free WiFi and a balcony. Ubytování Visit Cagliari - Private Garden on Poetto Beach se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa vacanze Lungomare

10

Casa vacanze Lungomare

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Lungomare. Situated in Santa Maria Navarrese in the Sardinia region, Casa vacanze Lungomare features a patio and garden views. Ubytování Casa vacanze Lungomare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elune B&B

10

Elune B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Elune B&B. Located 5 km from Cala Goloritze Beach, Elune B&B provides accommodation with a shared lounge, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Elune B&B se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del sole

10

Casa del sole

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del sole. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Casa del sole is set in Capoterra, 500 metres from Maddalena beach, on the Sardinia island. Ubytování Casa del sole se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Sonus de canna

10

Sonus de canna

Ubytování (Bed and breakfast) Sonus de canna. Located in San Vito, 39 km from Villasimius, Sonus de canna provides a garden and free WiFi. Ubytování Sonus de canna se nachází ve městě San Vito (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rossofiore

10

Rossofiore

Ubytování (Bed and breakfast) Rossofiore. Set in Castiadas in the Sardinia region and Cala Sinzias reachable within 20 km, Rossofiore offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden... Ubytování Rossofiore se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa dei nonni

10

La casa dei nonni

Ubytování (Prázdninový dům) La casa dei nonni. Set in Iglesias in the Sardinia region, La casa dei nonni has a garden. Ubytování La casa dei nonni se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Piana

10

Villa La Piana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa La Piana. Located in Bassacutena in the Sardinia region, Villa La Piana features a patio and garden views. Ubytování Villa La Piana se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento con terrazza a livello

10

Appartamento con terrazza a livello

Ubytování (Apartmán) Appartamento con terrazza a livello. Boasting a shared lounge and a terrace, Appartamento con terrazza a livello offers accommodation in Quartu SantʼElena with free WiFi and city views. Ubytování Appartamento con terrazza a livello se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dani

10

Casa Dani

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dani. Located in Villasimius, Casa Dani provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a... Ubytování Casa Dani se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Berenice

10

Casa Berenice

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berenice. Casa Berenice is situated in Olbia. It is located 2.7 km from Isola Bianca Harbour and provides free WiFi plus a tour desk. Ubytování Casa Berenice se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tiodora

10

Villa Tiodora

Ubytování (Vila) Villa Tiodora. Villa Tiodora se nachází v obci Stintino u pláže Pelosa a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Villa Tiodora se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Vigna

10

Villa La Vigna

Ubytování (Vila) Villa La Vigna. Located in Domus de Maria in the Sardinia region, Villa La Vigna has a garden. Ubytování Villa La Vigna se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bouganville

10

Villa Bouganville

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bouganville. Located in Barrabisa in the Sardinia region, Villa Bouganville has a balcony and garden views. Ubytování Villa Bouganville se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

THE VINEYARDS

10

THE VINEYARDS

Ubytování (Bed and breakfast) THE VINEYARDS. Situated just 10 km from Maria Pia Beach, THE VINEYARDS features accommodation in Alghero with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování THE VINEYARDS se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Martina

10

Da Martina

Ubytování (Prázdninový dům) Da Martina. Da Martina is situated in Domusnovas and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Da Martina se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Wild Sardinia

10

B&B Wild Sardinia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Wild Sardinia. Set on the south-western coast of Sardinia, B&B Wild Sardinia is a 2-minute drive from Domusnovas town centre. Ubytování B&B Wild Sardinia se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

San Giovanni House

10

San Giovanni House

Ubytování (Prázdninový dům) San Giovanni House. Situated in Cagliari, 9 km from Poetto Beach and 1.1 km from National Archaeological Museum of Cagliari, San Giovanni House offers free WiFi and air... Ubytování San Giovanni House se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attico Belvedere sul mare

10

Attico Belvedere sul mare

Ubytování (Apartmán) Attico Belvedere sul mare. Located in Su Forti in the Sardinia region, Attico Belvedere sul mare features a terrace and garden views. Ubytování Attico Belvedere sul mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arrecifes

10

Villa Arrecifes

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Arrecifes. Set in Fertilia, 1.1 km from Punta Negra Beach and 3. Ubytování Villa Arrecifes se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Marie

10

Villa Marie

Ubytování (Vila) Villa Marie. Villa Marie is located in Pittulongu and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Marie se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

I fenicotteri rosa

10

I fenicotteri rosa

Ubytování (Bed and breakfast) I fenicotteri rosa. Featuring garden views, I fenicotteri rosa offers accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Poetto Beach. Ubytování I fenicotteri rosa se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Alma Del Mar Porto Rotondo

10

Alma Del Mar Porto Rotondo

Ubytování (Apartmán) Alma Del Mar Porto Rotondo. Set in Porto Rotondo in the Sardinia region, Alma Del Mar Porto Rotondo features a garden. Ubytování Alma Del Mar Porto Rotondo se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Mario & Marianna

10

Da Mario & Marianna

Ubytování (Apartmán) Da Mario & Marianna. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Da Mario & Marianna is set in Campanedda. Ubytování Da Mario & Marianna se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Q-riosity boutique rooms

10

Q-riosity boutique rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Q-riosity boutique rooms. Situated in Quartu SantʼElena, 17 km from Elmas, Q-riosity boutique rooms features a garden and free WiFi. Ubytování Q-riosity boutique rooms se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cielo e mare

9,9

Cielo e mare

Ubytování (Prázdninový dům) Cielo e mare. Cielo e mare is set in Golfo Aranci and offers a terrace. The accommodation is 31 km from Porto Cervo. The holiday home also features 2 bathrooms. Ubytování Cielo e mare se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casanova Apartment

9,9

Casanova Apartment

Ubytování (Apartmán) Casanova Apartment. Located in Assemini in the Sardinia region, Casanova Apartment features a balcony and city views. Ubytování Casanova Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamentino a Valledoria

9,9

Appartamentino a Valledoria

Ubytování (Apartmán) Appartamentino a Valledoria. Set in Valledoria in the Sardinia region, Appartamentino a Valledoria has a garden. The air-conditioned accommodation is 14 km from Castelsardo. Ubytování Appartamentino a Valledoria se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Belvedere

9,9

Appartamento Belvedere

Ubytování (Apartmán) Appartamento Belvedere. Apartmán Belvedere se nachází v přístavním městečku Castelsardo, 37 km od Sassari, 30 minut jízdy od Isola Rossa a 64 km od města Stintino. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mariluka

9,9

Casa Mariluka

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Mariluka. Casa Mariluka in Capoterra features an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Casa Mariluka se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

DOMUS DE JANAS

9,9

DOMUS DE JANAS

Ubytování (Bed and breakfast) DOMUS DE JANAS. Set in Santa Teresa Gallura, 20 km from Bonifacio, DOMUS DE JANAS offers a garden and free WiFi. Ubytování DOMUS DE JANAS se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Diego

9,9

Casa Diego

Ubytování (Apartmán) Casa Diego. Set in Cagliari, 9 km from Poetto Beach and 1.5 km from National Archaeological Museum of Cagliari, Casa Diego offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování Casa Diego se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CRISTINA Casa Vacanze

9,9

CRISTINA Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) CRISTINA Casa Vacanze. In a central area of Olbia, CRISTINA Casa Vacanze has city views from the patio. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování CRISTINA Casa Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Bitta

9,9

Casa La Bitta

Ubytování (Apartmán) Casa La Bitta. Set in Stintino in the Sardinia region, Casa La Bitta features a terrace and sea views. The property has garden views and is 41 km from Castelsardo. Ubytování Casa La Bitta se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villasimius Trivano Centro

9,9

Villasimius Trivano Centro

Ubytování (Apartmán) Villasimius Trivano Centro. Villasimius Trivano Centro is situated in Villasimius. Ubytování Villasimius Trivano Centro se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villetta con Panorama Mozzafiato

9,9

Villetta con Panorama Mozzafiato

Ubytování (Vila) Villetta con Panorama Mozzafiato. Set in Palau in the Sardinia region, Villetta con Panorama Mozzafiato has a garden. Ubytování Villetta con Panorama Mozzafiato se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Renzo e Lucia

9,9

Villa Renzo e Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Renzo e Lucia. Located in Sant' Isidoro, 23 km from Elmas, Villa Renzo e Lucia provides a garden and free WiFi. Ubytování Villa Renzo e Lucia se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White House & B.

9,9

White House & B.

Ubytování (Penzion) White House & B.. Situated in Sìnnai, White House & B. Has a garden. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování White House & B. se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villetta Su Barrali

9,9

Villetta Su Barrali

Ubytování (Vila) Villetta Su Barrali. Featuring garden views, Villetta Su Barrali provides accommodation with a garden and a patio, around 900 metres from Marina di Orosei Beach. Ubytování Villetta Su Barrali se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto San Paolo Sea Villa

9,9

Porto San Paolo Sea Villa

Ubytování (Vila) Porto San Paolo Sea Villa. Set in Porto San Paolo, within 2.3 km of Porto Istana, Porto San Paolo Sea Villa is an accommodation offering sea views and a garden. Ubytování Porto San Paolo Sea Villa se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

House Garden e Sky

9,9

House Garden e Sky

Ubytování (Apartmán) House Garden e Sky. Featuring city views, House Garden e Sky provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.8 km from Maria Pia Beach. Ubytování House Garden e Sky se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Apartment Close To The Beach

9,9

Lovely Apartment Close To The Beach

Ubytování (Apartmán) Lovely Apartment Close To The Beach. Lovely Apartment Close the Beach se nachází 2,6 km od pláže Poetto a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lovely Apartment Close To The Beach se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lussuoso appartamento sulla spiaggia di Nora con jacuzzi e giardino

9,9

Lussuoso appartamento sulla spiaggia di Nora con jacuzzi e giardino

Ubytování (Apartmán) Lussuoso appartamento sulla spiaggia di Nora con jacuzzi e giardino. Located in Pula, within 3.5 km of Nora and 3.5 km of Nora Archaeological Site, Lussuoso appartamento sulla spiaggia di Nora con jacuzzi e giardino offers... Ubytování Lussuoso appartamento sulla spiaggia di Nora con jacuzzi e giardino se nachází ve městě (Itálie - Sardinie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"SA DOMO DE SOS ARANZOS"

9,9

"SA DOMO DE SOS ARANZOS"

Ubytování (Prázdninový dům) "SA DOMO DE SOS ARANZOS". "SA DOMO DE SOS ARANZOS" is located in Santa Maria la Palma and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování "SA DOMO DE SOS ARANZOS" se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Ubytování v městech italské destinace Sardinie

Ubytování v městech italské destinace Sardinie