Hledat

Ubytování

Lombardie

Ubytování v italské destinaci Lombardie

Destinace Lombardie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21999 hotelů a ubytování v regionu Lombardie.

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Lombardie

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Lombardie

Appartamento Malpensa Rho

10

Appartamento Malpensa Rho

Ubytování (Apartmán) Appartamento Malpensa Rho. Set in Samarate, this apartment features a garden with a terrace. The unit is 34 km from Milan. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Appartamento Malpensa Rho se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De Angeli Dream House

10

De Angeli Dream House

Ubytování (Apartmán) De Angeli Dream House. Featuring garden views, De Angeli Dream House provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.9 km from Church of Santa Maria delle Grazie. Ubytování De Angeli Dream House se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ananda

10

Casa Ananda

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Ananda. Set in Ferno, 41 km from Stresa, Casa Ananda offers a shared lounge and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Casa Ananda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa di Rosi

10

Casa di Rosi

Ubytování (Apartmán) Casa di Rosi. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Casa di Rosi offers accommodation in Pisogne with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa di Rosi se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brera Design Loft

10

Brera Design Loft

Ubytování (Apartmán) Brera Design Loft. Located within the Milan City Centre district in Milan, Brera Design Loft has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Brera Design Loft se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margherita Portese

10

Villa Margherita Portese

Ubytování (Vila) Villa Margherita Portese. Boasting a spa bath, Villa Margherita Portese is situated in San Felice del Benaco. Ubytování Villa Margherita Portese se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quinta Quadra

10

Quinta Quadra

Ubytování (Penzion) Quinta Quadra. Quinta Quadra is located in Chiari. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the... Ubytování Quinta Quadra se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patty's Lemonhouse

10

Patty's Lemonhouse

Ubytování (Apartmán) Patty's Lemonhouse. Patty's Lemonhouse is located in Limone sul Garda and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Patty's Lemonhouse se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altana Home

10

Altana Home

Ubytování (Apartmány) Altana Home. Located in Bergamo, 500 metres from Cappella Colleoni and 3 km from Centro Congressi Bergamo, Altana Home provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Altana Home se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta

10

Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta. Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta is situated in Bergamo, 700 metres from Cappella Colleoni and 2. Ubytování Casa Vacanze Gombito 4 Bergamo Alta se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Ginger's House MALPENSA

10

Ginger's House MALPENSA

Ubytování (Apartmán) Ginger's House MALPENSA. Set in Cardano al Campo in the Lombardy region, Ginger's House MALPENSA features a garden. Ubytování Ginger's House MALPENSA se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Armonie del Lago

10

B&B Armonie del Lago

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Armonie del Lago. Boasting free bikes and a shared lounge, B&B Armonie del Lago features accommodation in Annone di Brianza with free WiFi and mountain views. Ubytování B&B Armonie del Lago se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Design Apartment

10

New Design Apartment

Ubytování (Apartmán) New Design Apartment. Set in Milan, 1.3 km from Monumental Cemetery and 1. Ubytování New Design Apartment se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bricolle

10

Le Bricolle

Ubytování (Prázdninový dům) Le Bricolle. Set in Viggiù in the Lombardy region, Le Bricolle features a patio and garden views. Ubytování Le Bricolle se nachází ve městě Baraggia di Boca (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agriturismo La Poina

10

Agriturismo La Poina

Ubytování (Farma) Agriturismo La Poina. Agriturismo La Poina se nachází v Livignu v oblasti Lombardie, poblíž lyžařských vleků Mini Lift Scuola a Pemont. Ubytování Agriturismo La Poina se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA VACANZE MARCONI 22

10

CASA VACANZE MARCONI 22

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VACANZE MARCONI 22. Set in Marone in the Lombardy region, CASA VACANZE MARCONI 22 features a balcony and lake views. The air-conditioned accommodation is 36 km from Borno. Ubytování CASA VACANZE MARCONI 22 se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armellini 3.0

10

Armellini 3.0

Ubytování (Apartmán) Armellini 3.0. Boasting city views, Armellini 3.0 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 4.2 km from Monumental Cemetery. Set 3. Ubytování Armellini 3.0 se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BORMIO CENTRO

10

BORMIO CENTRO

Ubytování (Apartmán) BORMIO CENTRO. Situated in Bormio, 4.2 km from Terme di Bormio - Bagni Vecchi, 600 metres from Terme di Bormio - Bormio Terme Spa and 3. Ubytování BORMIO CENTRO se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Fenice sul Lago

10

B&B La Fenice sul Lago

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Fenice sul Lago. Set in Villongo SantʼAlessandro, 47 km from Boario Terme, B&B La Fenice sul Lago offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování B&B La Fenice sul Lago se nachází ve městě Villongo SantʼAlessandro (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vescogna Country House

10

Villa Vescogna Country House

Ubytování (Penzion) Villa Vescogna Country House. Boasting a garden and a terrace, Villa Vescogna Country House is set in Calco. Ubytování Villa Vescogna Country House se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Matilde

10

Villa Matilde

Ubytování (Vila) Villa Matilde. Villa Matilde is located in Marina di Ragusa and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Matilde se nachází ve městě (Itálie - Sicílie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

In Riva al Lago Marone

10

In Riva al Lago Marone

Ubytování (Prázdninový dům) In Riva al Lago Marone. Boasting a garden and a terrace, In Riva al Lago Marone features accommodation in Marone with free WiFi and mountain views. Ubytování In Riva al Lago Marone se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Navigli Classy Apartment Milan

10

Navigli Classy Apartment Milan

Ubytování (Apartmán) Navigli Classy Apartment Milan. Located in Milan, 2.1 km from Santa Maria delle Grazie and 2. Ubytování Navigli Classy Apartment Milan se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corte della Crisalide

10

Corte della Crisalide

Ubytování (Apartmán) Corte della Crisalide. Located in Cernusco sul Naviglio in the Lombardy region, Corte della Crisalide has a patio and garden views. Ubytování Corte della Crisalide se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FRADA

10

FRADA

Ubytování (Apartmán) FRADA. Set in Milan, 2.6 km from Fiera Milano City and 2.8 km from MUDEC, FRADA offers free WiFi, a bar and air conditioning. Ubytování FRADA se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DIVINA WITH TERRACE - NAVIGLI DISTRICT - FREE WIFI

10

DIVINA WITH TERRACE - NAVIGLI DISTRICT - FREE WIFI

Ubytování (Apartmán) DIVINA WITH TERRACE - NAVIGLI DISTRICT - FREE WIFI. Located in Milan, 500 metres from Darsena and 1.4 km from MUDEC, DIVINA WITH TERRACE - NAVIGLI DISTRICT - FREE WIFI provides air-conditioned accommodation... Ubytování DIVINA WITH TERRACE - NAVIGLI DISTRICT - FREE WIFI se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carla

10

Villa Carla

Ubytování (Vila) Villa Carla. Situated in Sumirago in the Lombardy region, Villa Carla features a patio and garden views. Ubytování Villa Carla se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tizi House

10

Tizi House

Ubytování (Apartmán) Tizi House. Situated in Varenna, less than 1 km from Villa Monastero, Tizi House features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Tizi House se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RESIDENZA BORROMEO - DESIGN APARTMENT

10

RESIDENZA BORROMEO - DESIGN APARTMENT

Ubytování (Apartmán) RESIDENZA BORROMEO - DESIGN APARTMENT. Located just less than 1 km from Mantua Cathedral, RESIDENZA BORROMEO - DESIGN APARTMENT provides accommodation in Mantova with access to a shared lounge,... Ubytování RESIDENZA BORROMEO - DESIGN APARTMENT se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa tra i vigneti

10

La casa tra i vigneti

Ubytování (Bed and breakfast) La casa tra i vigneti. Providing garden views, La casa tra i vigneti in Montecalvo Versiggia provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování La casa tra i vigneti se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento Narciso - Bellagio Wild Flowers

10

Appartamento Narciso - Bellagio Wild Flowers

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Narciso - Bellagio Wild Flowers. Featuring a garden and a private beach area, Appartamento Narciso - Bellagio Wild Flowers offers accommodation in Oliveto Lario with free WiFi and lake... Ubytování Appartamento Narciso - Bellagio Wild Flowers se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Chalet

10

Alpine Chalet

Ubytování (Chata) Alpine Chalet. Featuring a patio with river views, and ski-to-door access and a terrace, Alpine Chalet can be found in Santa Caterina Valfurva, close to Plaghera - Cresta... Ubytování Alpine Chalet se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

CASA LIBERTY

10

CASA LIBERTY

Ubytování (Penzion) CASA LIBERTY. CASA LIBERTY is located in Mandello del Lario and features a garden. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování CASA LIBERTY se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze La CASA DEL SOLE

10

Casa Vacanze La CASA DEL SOLE

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze La CASA DEL SOLE. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Casa Vacanze La CASA DEL SOLE offers accommodation in Angolo Terme with free WiFi and lake views. Ubytování Casa Vacanze La CASA DEL SOLE se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento Villa Ulivo

10

Appartamento Villa Ulivo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Villa Ulivo. Boasting garden views, Appartamento Villa Ulivo features accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Monastero di Torba. Ubytování Appartamento Villa Ulivo se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Cà "La Bellavista"

10

Cà "La Bellavista"

Ubytování (Apartmán) Cà "La Bellavista". Set in Anzano del Parco in the Lombardy region, Cà "La Bellavista" has a balcony and lake views. Ubytování Cà "La Bellavista" se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Le Camelie

10

Villa Le Camelie

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Le Camelie. Villa Le Camelie has a large, floral garden and is set in a quiet, residential area of Giussano. Ubytování Villa Le Camelie se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Chalet Alfonz

9,9

Chalet Alfonz

Ubytování (Apartmány) Chalet Alfonz. Chalet Alfonz leží jen pár kroků od termálních lázní Bormio a 1 km od lanovky Bormio 2000. Ubytování Chalet Alfonz se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Como

9,9

Charming Como

Ubytování (Apartmán) Charming Como. Boasting city views, Charming Como is set in Como, just 150 metres from Como Cathedral. Ubytování Charming Como se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Como 54b

9,9

Apartment Como 54b

Ubytování (Apartmán) Apartment Como 54b. Set in Como, Apartment Como 54b is 400 metres from Cable Car Como-Brunate. Ferry Terminal is 800 metres from the property. Ubytování Apartment Como 54b se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa mia

9,9

A casa mia

Ubytování (Bed and breakfast) A casa mia. Featuring a garden, A casa mia provides accommodation in Bagnolo San Vito with free WiFi and garden views. Ubytování A casa mia se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accademia 35

9,9

Accademia 35

Ubytování (Prázdninový dům) Accademia 35. Located in Mantova, 400 metres from Mantua Cathedral and 1 km from Rotonda di San Lorenzo, Accademia 35 provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Accademia 35 se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donizetti Residence

9,9

Donizetti Residence

Ubytování (Aparthotel) Donizetti Residence. Located in Bergamo, less than 1 km from Teatro Donizetti Bergamo and a 14-minute walk from Centro Congressi Bergamo, Donizetti Residence provides... Ubytování Donizetti Residence se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimora Upper City - Bergamo Alta

9,9

Dimora Upper City - Bergamo Alta

Ubytování (Apartmány) Dimora Upper City - Bergamo Alta. Situated within 850 m of Piazza Vecchia Bergamo and 2.7 km of Teatro Donizetti Bergamo in Bergamo, Dimora Upper City features accommodation with a TV. Ubytování Dimora Upper City - Bergamo Alta se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Camanel

9,9

Al Camanel

Ubytování (Apartmány) Al Camanel. Located in Livigno in the Lombardy Region, 200 metres from Mottolino Cable Car, Al Camanel features a terrace and ski storage space. Ubytování Al Camanel se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al 331 maison

9,9

Al 331 maison

Ubytování (Apartmán) Al 331 maison. Located in Basiglio, Al 331 maison provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 32 km from Monza. Ubytování Al 331 maison se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Feel at Home - CASA FEDERICA

9,9

Feel at Home - CASA FEDERICA

Ubytování (Apartmán) Feel at Home - CASA FEDERICA. Offering free WiFi and city views, Feel at Home - CASA FEDERICA is an accommodation located in Lovere. Ubytování Feel at Home - CASA FEDERICA se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clorofilla

9,9

Clorofilla

Ubytování (Apartmán) Clorofilla. Clorofilla is located in Desenzano del Garda and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Clorofilla se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Angelo

9,9

Da Angelo

Ubytování (Apartmán) Da Angelo. Located in San Siro in the Lombardy region, Da Angelo features a garden. Ubytování Da Angelo se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home & Pet - Ontani

9,9

Home & Pet - Ontani

Ubytování (Apartmán) Home & Pet - Ontani. Located in Basiglio in the Lombardy region, Home & Pet - Ontani has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 32 km from Monza. Ubytování Home & Pet - Ontani se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Como Holiday S.Agostino

9,9

Como Holiday S.Agostino

Ubytování (Prázdninový dům) Como Holiday S.Agostino. Offering mountain views, Como Holiday S.Agostino is an accommodation located in Como, less than 1 km from Broletto and a 12-minute walk from Como... Ubytování Como Holiday S.Agostino se nachází ve městě (Itálie - Lombardie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech italské destinace Lombardie

Ubytování v městech italské destinace Lombardie