Hledat

Ubytování

Apulie

Ubytování v italské destinaci Apulie

Destinace Apulie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26431 hotelů a ubytování v regionu Apulie.

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Apulie

Nejlepší ubytování v hotelech v italské destinaci Apulie

Dimora Pozzo Epifani

10

Dimora Pozzo Epifani

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora Pozzo Epifani. Set in Noci, Dimora Pozzo Epifani offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Dimora Pozzo Epifani se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DolceSosta B&B

10

DolceSosta B&B

Ubytování (Bed and breakfast) DolceSosta B&B. DolceSosta B&B features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pulsano, 1.6 km from Pulsano Marina. Ubytování DolceSosta B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clementina Room

10

Clementina Room

Ubytování (Apartmán) Clementina Room. Boasting city views, Clementina Room provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.9 km from Zoosafari Fasanolandia. Ubytování Clementina Room se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delizioso Appartamento

10

Delizioso Appartamento

Ubytování (Prázdninový dům) Delizioso Appartamento. Set in Martina Franca, Delizioso Appartamento offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Delizioso Appartamento se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biccari6 Terrace Apartment

10

Biccari6 Terrace Apartment

Ubytování (Apartmán) Biccari6 Terrace Apartment. Set in a historical building in the centre of Lecce, Biccari6 Terrace Apartment offers accommodation with a terrace with views of the Roman Amphitheatre. Ubytování Biccari6 Terrace Apartment se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amanda's Suite

10

Amanda's Suite

Ubytování (Apartmán) Amanda's Suite. Located in Taranto, less than 1 km from Castello Aragonese and a 17-minute walk from Taranto Sotterranea, Amanda's Suite offers air conditioning. Ubytování Amanda's Suite se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa di Alice – Alice's house – Chez Alice

10

A casa di Alice – Alice's house – Chez Alice

Ubytování (Prázdninový dům) A casa di Alice – Alice's house – Chez Alice. Featuring a garden, A casa di Alice – Alice's house – Chez Alice offers accommodation in Calimera with free WiFi and garden views. Ubytování A casa di Alice – Alice's house – Chez Alice se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa vacanza Bellavista

10

Casa vacanza Bellavista

Ubytování (Bed and breakfast) Casa vacanza Bellavista. Casa vacanza Bellavista is located in Barletta. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Casa vacanza Bellavista se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SolSuite

10

SolSuite

Ubytování (Apartmán) SolSuite. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, SolSuite can be found in Lecce, close to Via del Mare Stadium and 4. Ubytování SolSuite se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Dimora Pascali

10

B&B Dimora Pascali

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dimora Pascali. Featuring air conditioning and free WiFi throughout the property, DIMORA PASCALI is located in Polignano a Mare in the Apulia Region, 250 metres from the... Ubytování B&B Dimora Pascali se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA PERLA - EXCLUSIVE HOME B&B

10

LA PERLA - EXCLUSIVE HOME B&B

Ubytování (Bed and breakfast) LA PERLA - EXCLUSIVE HOME B&B. Situated in Cerignola, LA PERLA - EXCLUSIVE HOME B&B features accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování LA PERLA - EXCLUSIVE HOME B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'antico orto

10

L'antico orto

Ubytování (Prázdninový dům) L'antico orto. Situated in Ostuni in the Apulia region, L'antico orto has a terrace and garden views. Ubytování L'antico orto se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

VicoJovia23

10

VicoJovia23

Ubytování (Prázdninový dům) VicoJovia23. VicoJovia23 is situated in Gioia del Colle. The air-conditioned accommodation is 33 km from Alberobello. Ubytování VicoJovia23 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mirante

10

Villa Mirante

Ubytování (Vila) Villa Mirante. Villa Mirante is situated in Maruggio and offers free bikes, a garden and a private beach area. The air-conditioned accommodation is 17 km from Sava. Ubytování Villa Mirante se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palazzo rondine

10

Palazzo rondine

Ubytování (Penzion) Palazzo rondine. Palazzo rondine features air-conditioned accommodation in Presicce. Ubytování Palazzo rondine se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

House23

10

House23

Ubytování (Apartmán) House23. Offering free WiFi, House23 is set on the beachfront in Monopoli. The accommodation is 17 km from Fasano. Ubytování House23 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Masseria Dagilupi

10

Masseria Dagilupi

Ubytování (Bed and breakfast) Masseria Dagilupi. Located in Ostuni, 6 km from Costa Merlata, Masseria Dagilupi provides accommodation with free WiFi, a bar and a garden. Ubytování Masseria Dagilupi se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Li Frati Casa Vacanze

10

Li Frati Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Li Frati Casa Vacanze. Situated in Lecce, 1.2 km from Piazza Sant'Oronzo, Li Frati Casa Vacanze provides a living room with a flat-screen TV. Ubytování Li Frati Casa Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LE NOBILI DIMORE-appartamenti in Residence a Gallipoli

10

LE NOBILI DIMORE-appartamenti in Residence a Gallipoli

Ubytování (Prázdninové domy) LE NOBILI DIMORE-appartamenti in Residence a Gallipoli. Located in Gallipoli, 1.9 km from Baia Verde Beach and 6 km from Rivabella Beach, LE NOBILI DIMORE-appartamenti in Residence a Gallipoli provides... Ubytování LE NOBILI DIMORE-appartamenti in Residence a Gallipoli se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Ambrosia

10

Ambrosia

Ubytování (Apartmán) Ambrosia. Situated in Ruffano, Ambrosia features accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 15 km from San Cassiano. Ubytování Ambrosia se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amy - Wine House and Suites

10

Amy - Wine House and Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Amy - Wine House and Suites. Providing garden views, Amy - Wine House and Suites in Torre San Giovanni Ugento provides accommodation, a restaurant and a garden. Ubytování Amy - Wine House and Suites se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AleAndre

10

AleAndre

Ubytování (Bed and breakfast) AleAndre. Set within 2.2 km of Fiera di Foggia and 1.1 km of Pino Zaccheria Stadium in Foggia, AleAndre offers accommodation with free WiFi. Ubytování AleAndre se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa vacanze Salento

10

Casa vacanze Salento

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Salento. Boasting free bikes, a shared lounge, and a terrace, Casa vacanze Salento provides accommodation in Diso with free WiFi and city views. Ubytování Casa vacanze Salento se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa dei Nodi

10

Casa dei Nodi

Ubytování (Apartmán) Casa dei Nodi. Situated in San Foca in the Apulia region, Casa dei Nodi has a balcony and sea views. Ubytování Casa dei Nodi se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casina Anna Maria

10

Casina Anna Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casina Anna Maria. Casina Anna Maria is located in Francavilla Fontana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casina Anna Maria se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa nostra b&b

10

Casa nostra b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Casa nostra b&b. Located in Porto Cesareo, 1.2 km from Scalo di Furno Archaeological Site and 1. Ubytování Casa nostra b&b se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capriccio - Polignano Via Roma 84

10

Capriccio - Polignano Via Roma 84

Ubytování (Prázdninový dům) Capriccio - Polignano Via Roma 84. Located in Polignano a Mare in the Apulia region, Capriccio - Polignano Via Roma 84 features a balcony and city views. Ubytování Capriccio - Polignano Via Roma 84 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite TerraNostra

10

Suite TerraNostra

Ubytování (Bed and breakfast) Suite TerraNostra. Set in Ugento, 49 km from Calimera, Suite TerraNostra offers free bikes and free WiFi. Ubytování Suite TerraNostra se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

B&B Casa Laruccia

10

B&B Casa Laruccia

Ubytování (Prázdninový dům) B&B Casa Laruccia. Set in Conversano in the Apulia region, B&B Casa Laruccia features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Monopoli. Ubytování B&B Casa Laruccia se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Teti Holiday Home

10

Teti Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Teti Holiday Home. Teti Holiday Home is situated in Polignano a Mare. The accommodation is 14 km from Monopoli, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Teti Holiday Home se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Room in Vì Art Gallery

10

The Room in Vì Art Gallery

Ubytování (Apartmán) The Room in Vì Art Gallery. Set in Conversano in the Apulia region, The Room in Vì Art Gallery features a balcony. The accommodation is 21 km from Monopoli. Ubytování The Room in Vì Art Gallery se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Salento - Galatina

10

Penthouse Salento - Galatina

Ubytování (Apartmán) Penthouse Salento - Galatina. Situated in Galatina in the Apulia region, Penthouse Salento - Galatina features a patio and city views. Ubytování Penthouse Salento - Galatina se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Nido della Calandra

10

Il Nido della Calandra

Ubytování (Apartmán) Il Nido della Calandra. Located in Tuglie in the Apulia region, Il Nido della Calandra features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 38 km from Otranto. Ubytování Il Nido della Calandra se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Cedrangolo House Tree

10

Il Cedrangolo House Tree

Ubytování (Apartmán) Il Cedrangolo House Tree. Situated in Monopoli in the Apulia region, Il Cedrangolo House Tree features a garden. The air-conditioned accommodation is 16 km from Fasano. Ubytování Il Cedrangolo House Tree se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trulli d'Itria B&B

10

Trulli d'Itria B&B

Ubytování (Prázdninový dům) Trulli d'Itria B&B. Trulli d'Itria B&B is situated in Martina Franca and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Trulli d'Itria B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palazzo Stapane Apartament Suite 8

10

Palazzo Stapane Apartament Suite 8

Ubytování (Prázdninový dům) Palazzo Stapane Apartament Suite 8. Situated in Monopoli, Palazzo Stapane Apartament Suite 8 features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Palazzo Stapane Apartament Suite 8 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marghegio' house

10

Marghegio' house

Ubytování (Apartmán) Marghegio' house. Situated in Ceglie Messapica in the Apulia region, Marghegio' house has a balcony. The air-conditioned accommodation is 50 km from Monopoli. Ubytování Marghegio' house se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marecalmo - guest house

10

Marecalmo - guest house

Ubytování (Apartmán) Marecalmo - guest house. Marecalmo - guest house is situated in Monopoli. The air-conditioned accommodation is 16 km from Fasano. Ubytování Marecalmo - guest house se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MAESTRALE

10

MAESTRALE

Ubytování (Apartmán) MAESTRALE. Well set in the Bari City Centre of Bari, MAESTRALE offers a balcony, air conditioning, free WiFi and flat-screen TV. Ubytování MAESTRALE se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

M’ami

10

M’ami

Ubytování (Prázdninový dům) M’ami. Featuring a spa bath, M’ami is set in San Cassiano. The air-conditioned accommodation is 27 km from Otranto. Ubytování M’ami se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bianca Dimora

10

Bianca Dimora

Ubytování (Apartmán) Bianca Dimora. Situated in Torre Canne, within 1.2 km of Terme di Torre Canne, Bianca Dimora offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a restaurant. Ubytování Bianca Dimora se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa di Giovanni

10

A casa di Giovanni

Ubytování (Apartmán) A casa di Giovanni. A casa di Giovanni is set in Torre Pali and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování A casa di Giovanni se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Appartamento De Pinedo 24

10

Appartamento De Pinedo 24

Ubytování (Apartmán) Appartamento De Pinedo 24. Appartamento De Pinedo 24 is located in Nardò. The air-conditioned accommodation is 47 km from Otranto. Ubytování Appartamento De Pinedo 24 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vinfaedo

10

Casa Vinfaedo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vinfaedo. Set in Leporano in the Apulia region, Casa Vinfaedo features a balcony and garden views. Ubytování Casa Vinfaedo se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gli appartamenti del Salento

10

Gli appartamenti del Salento

Ubytování (Apartmány) Gli appartamenti del Salento. Located in Matino, 40 km from Otranto, Gli appartamenti del Salento provides a garden and free WiFi. Ubytování Gli appartamenti del Salento se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grano Arso Appartamento Turistico

10

Grano Arso Appartamento Turistico

Ubytování (Prázdninový dům) Grano Arso Appartamento Turistico. Set in Cisternino in the Apulia region, Grano Arso Appartamento Turistico features a garden. Ubytování Grano Arso Appartamento Turistico se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Magnolia

10

Casa Magnolia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Magnolia. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Casa Magnolia provides accommodation in Montalbano with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Magnolia se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dei Mille B&B

10

Dei Mille B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Dei Mille B&B. Set in Altamura, Dei Mille B&B offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 12 km from Gravina in Puglia. Ubytování Dei Mille B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carafa House

10

Carafa House

Ubytování (Apartmán) Carafa House. Situated in Lecce, 2.7 km from Sant' Oronzo Square and 2. Ubytování Carafa House se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trullo Ada

10

Trullo Ada

Ubytování (Prázdninový dům) Trullo Ada. Trullo Ada is situated in Ceglie Messapica and offers a garden and a terrace. Ubytování Trullo Ada se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aurora

10

Villa Aurora

Ubytování (Apartmány) Villa Aurora. Situated in Galatina, 32 km from Otranto, Villa Aurora features a restaurant and free WiFi. Ubytování Villa Aurora se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech italské destinace Apulie

Ubytování v městech italské destinace Apulie