Hledat

Ubytování

Sant’Antioco Island

Ubytování na ostrově Sant’Antioco Island

Ostrov Sant’Antioco Island se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 344 hotelů a ubytování na ostrově Sant’Antioco Island.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Sant’Antioco Island

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Sant’Antioco Island

Incantevole villetta Calasetta

10

Incantevole villetta Calasetta

Ubytování (Prázdninový dům) Incantevole villetta Calasetta. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Incantevole villetta Calasetta is located in Calasetta. Ubytování Incantevole villetta Calasetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L' acchiappasogni

9,9

L' acchiappasogni

Ubytování (Bed and breakfast) L' acchiappasogni. Located 1.5 km from Sant'Antioco, L' acchiappasogni provides accommodation with free bikes, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování L' acchiappasogni se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean house

9,9

Mediterranean house

Ubytování (Apartmán) Mediterranean house. Set in SantʼAntìoco, within 1.1 km of Sant'Antioco, Mediterranean house offers accommodation with air conditioning. Ubytování Mediterranean house se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montellinos Suite Tortora

9,9

Montellinos Suite Tortora

Ubytování (Bed and breakfast) Montellinos Suite Tortora. Located in the historical centre Sant'Antioco, Montellinos Suite Tortora provides accommodation in Sant’Antìoco with access to free bikes, a terrace, as... Ubytování Montellinos Suite Tortora se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montellino's Suite Oro

9,9

Montellino's Suite Oro

Ubytování (Bed and breakfast) Montellino's Suite Oro. Located in SantʼAntìoco, 1.4 km from Sant'Antioco, Montellino's Suite Oro offers accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Montellino's Suite Oro se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mura Pranu

9,8

Mura Pranu

Ubytování (Prázdninový dům) Mura Pranu. Situated in SantʼAntìoco, 3.2 km from Sant'Antioco, Mura Pranu offers a garden with a barbecue. Ubytování Mura Pranu se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento elegante Sant'Antioco

9,8

Appartamento elegante Sant'Antioco

Ubytování (Apartmán) Appartamento elegante Sant'Antioco. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Appartamento elegante Sant'Antioco is set in SantʼAntìoco. Ubytování Appartamento elegante Sant'Antioco se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Au scheggiu de Sabetta

9,8

Casa Au scheggiu de Sabetta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Au scheggiu de Sabetta. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Au scheggiu de Sabetta is situated in Calasetta. The property features sea views. Ubytování Casa Au scheggiu de Sabetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Tramonto

9,8

Il Tramonto

Ubytování (Bed and breakfast) Il Tramonto. Located in SantʼAntìoco, 500 metres from Sant'Antioco, Il Tramonto offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Il Tramonto se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

Alemar Casa Vacanze

9,8

Alemar Casa Vacanze

Ubytování (Apartmány) Alemar Casa Vacanze. Alemar Casa Vacanze offers apartments in Calasetta, a short walk from the nearest beaches. Calasetta Marina is 300 metres from the property. Ubytování Alemar Casa Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Angelo

9,8

Casa Angelo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Angelo. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Angelo is located in Calasetta. The property has sea and city views. Ubytování Casa Angelo se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Vacanze La Pintadera

9,8

Casa Vacanze La Pintadera

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze La Pintadera. Situated in SantʼAntìoco, 400 metres from Sant'Antioco, Casa Vacanze La Pintadera features accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Casa Vacanze La Pintadera se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

CALASETTA

9,8

CALASETTA

Ubytování (Prázdninový dům) CALASETTA. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, CALASETTA is set in Calasetta. Ubytování CALASETTA se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agriturismo Erbe Matte

9,7

Agriturismo Erbe Matte

Ubytování (Prázdninové domy) Agriturismo Erbe Matte. Situated 12 km from Sant'Antioco, Agriturismo Erbe Matte features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Agriturismo Erbe Matte se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta

9,7

Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta. Set in Calasetta in the Sant’Antioco Island region, Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta features a balcony and sea views. Ubytování Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Veronica

9,7

Casa Veronica

Ubytování (Apartmán) Casa Veronica. Casa Veronica offers self-catering accommodation located 200 metres from the seafront in Sant’Antìoco. Carbonia is a 20-minute drive away. Ubytování Casa Veronica se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sant'Antioco

9,7

Casa Sant'Antioco

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sant'Antioco. Situated 3.6 km from Sant'Antioco, this air-conditioned holiday home features a terrace and a garden with a barbecue. It provides free private parking. Ubytování Casa Sant'Antioco se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa storica

9,7

Casa storica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa storica. Located in SantʼAntìoco, within 1.6 km of Sant'Antioco, Casa storica offers accommodation with air conditioning. Ubytování Casa storica se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

Onda Marina Calasetta

9,7

Onda Marina Calasetta

Ubytování (Prázdninový dům) Onda Marina Calasetta. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Onda Marina Calasetta is situated in Calasetta. The property features city views. Ubytování Onda Marina Calasetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Semaforo Capo Sperone

9,7

B&B Semaforo Capo Sperone

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Semaforo Capo Sperone. Set 12 km from Sant'Antioco, B&B Semaforo Capo Sperone offers accommodation, a garden with a barbecue and a terrace. Free WiFi is available. Ubytování B&B Semaforo Capo Sperone se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Moresca

9,7

Stella Moresca

Ubytování (Vila) Stella Moresca. Boasting an outdoor swimming pool and a terrace, Stella Moresca offers accommodation in Calasetta with free WiFi and pool views. Ubytování Stella Moresca se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Graziella

9,6

Casa Graziella

Ubytování (Apartmán) Casa Graziella. Located in Sant’Antìoco, Casa Graziella provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Casa Graziella se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASE VACANZA ISOLA DI SANT'ANTIOCO

9,6

CASE VACANZA ISOLA DI SANT'ANTIOCO

Ubytování (Apartmány) CASE VACANZA ISOLA DI SANT'ANTIOCO. Boasting a terrace, CASE VACANZA ISOLA DI SANT'ANTIOCO is situated in SantʼAntìoco, within 400 metres of Sant'Antioco. Ubytování CASE VACANZA ISOLA DI SANT'ANTIOCO se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le case di Loris

9,6

Le case di Loris

Ubytování (Prázdninové domy) Le case di Loris. Set in SantʼAntìoco, 400 metres from Sant'Antioco, Le case di Loris offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Le case di Loris se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villetta Rombi

9,6

Villetta Rombi

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Rombi. Villetta Rombi is located in Calasetta and offers a shared lounge. Ubytování Villetta Rombi se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acasamia sulla Laguna

9,5

Acasamia sulla Laguna

Ubytování (Apartmán) Acasamia sulla Laguna. Situated in SantʼAntìoco in the Sant’Antioco Island region, Acasamia sulla Laguna has a balcony and sea views. Ubytování Acasamia sulla Laguna se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Le Terrazze Isola Di S. Antioco

9,5

B&B Le Terrazze Isola Di S. Antioco

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Terrazze Isola Di S. Antioco. B&B Le Terrazze Isola Di S. Antioco features colourful rooms and a shared terrace with plants and panoramic sea and city views. Ubytování B&B Le Terrazze Isola Di S. Antioco se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Blanca y Azul

9,5

La Casa Blanca y Azul

Ubytování (Apartmán) La Casa Blanca y Azul. Situated 50 metres from Sant'Antioco's main square and a 3-minute walk from the seafront promenade and marina, this air-conditioned apartment features free... Ubytování La Casa Blanca y Azul se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

su nuraghe

9,5

su nuraghe

Ubytování (Bed and breakfast) su nuraghe. Situated on Sant'Antioco island, su nuraghe is a bed and breakfast offering accommodation with free WiFi. Some units include a terrace and/or balcony. Ubytování su nuraghe se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Una Finestra sul Mare

9,5

Una Finestra sul Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Una Finestra sul Mare. Una Finestra sul Mare se nachází ve městě Calasetta a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Una Finestra sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pineta Spiaggia Grande

9,5

Pineta Spiaggia Grande

Ubytování (Prázdninový dům) Pineta Spiaggia Grande. Pineta Spiaggia Grande offers accommodation 3.5 km from Calasetta centre. The property is 200 metres from Spiaggia Grande and boasts views of the sea. Ubytování Pineta Spiaggia Grande se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janas B&B

9,5

Janas B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Janas B&B. Set in SantʼAntìoco, just 1.5 km from Sant'Antioco, Janas B&B features accommodation with free WiFi. Ubytování Janas B&B se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

Calasetta casa al mare

9,4

Calasetta casa al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Calasetta casa al mare. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Calasetta casa al mare is set in Calasetta. With sea views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Calasetta casa al mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Sardinian Home

9,4

Authentic Sardinian Home

Ubytování (Apartmán) Authentic Sardinian Home. Located in Sant’Antìoco, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from patio and a barbecue. Ubytování Authentic Sardinian Home se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

20 Via Sotto Torre

9,4

20 Via Sotto Torre

Ubytování (Prázdninový dům) 20 Via Sotto Torre. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, 20 Via Sotto Torre is situated in Calasetta. Ubytování 20 Via Sotto Torre se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Le tre Spiagge

9,4

B&B Le tre Spiagge

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le tre Spiagge. B&B Le tre Spiagge has city views, free WiFi and free private parking, situated in Calasetta. Ubytování B&B Le tre Spiagge se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Blue Lighthouse

9,4

The Blue Lighthouse

Ubytování (Apartmány) The Blue Lighthouse. The Blue Lighthouse is located in Sant’Antìoco, 450 metres from the seafront. It offers self-catering accommodation with a balcony and free WiFi access. Ubytování The Blue Lighthouse se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Elsa

9,4

Casa Elsa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elsa. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Elsa is located in SantʼAntìoco. Ubytování Casa Elsa se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Casa della Giulia

9,4

B&B Casa della Giulia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa della Giulia. Set in SantʼAntìoco in the Sant’Antioco Island region, with Sant'Antioco nearby, B&B Casa della Giulia offers accommodation with free WiFi. Ubytování B&B Casa della Giulia se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca' Margo' B&B

9,4

Ca' Margo' B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Ca' Margo' B&B. Ca' Margo' B&B is set in Calasetta, 49 km from Chia and 26 km from Iglesias. Every room is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Ca' Margo' B&B se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Belvedere

9,4

B&B Belvedere

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Belvedere. Set in Sant’Antioco town centre, B&B Belvedere offers air-conditioned accommodation. Ubytování B&B Belvedere se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa di Andrea

9,3

Casa di Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa di Andrea. Set in SantʼAntìoco, within 1.7 km of Sant'Antioco, Casa di Andrea offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Casa di Andrea se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Freja

9,3

Freja

Ubytování (Apartmán) Freja. Situated in SantʼAntìoco, within 1.6 km of Sant'Antioco, Freja offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Freja se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Pineta

9,3

B&B La Pineta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Pineta. This family-managed B&B with terrace is in Sant'Antioco, opposite the pine wood. Ubytování B&B La Pineta se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

B&B Gaulos

9,3

B&B Gaulos

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Gaulos. B&B Gaulos is set on the island of Sant'Antioco. It offers air-conditioned accommodation with a garden-view balcony and free bikes. Ubytování B&B Gaulos se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

Sotto Torre Appartments

9,3

Sotto Torre Appartments

Ubytování (Apartmány) Sotto Torre Appartments. Set in Calasetta in the Sant’Antioco Island region, Sotto Torre Appartments offers accommodation with free private parking. Ubytování Sotto Torre Appartments se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Isola Antica

9,3

Isola Antica

Ubytování (Penzion) Isola Antica. Featuring a shared lounge, garden and views of garden, Isola Antica is located in SantʼAntìoco, 500 metres from Sant'Antioco. Ubytování Isola Antica se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island).

Appartamenti al mare

9,3

Appartamenti al mare

Ubytování (Apartmány) Appartamenti al mare. Located in SantʼAntìoco in the Sant’Antioco Island region and Sant'Antioco reachable within 8 km, Appartamenti al mare provides accommodation with free... Ubytování Appartamenti al mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Oasi

9,3

L'Oasi

Ubytování (Prázdninové domy) L'Oasi. Surrounded by the greenery, L'Oasi offers accommodation in the countryside around Sant’Antìoco, 1. Ubytování L'Oasi se nachází ve městě Sant'Antioco Ponti (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasi Blu

9,3

Oasi Blu

Ubytování (Farma) Oasi Blu. Oasi Blu is located in Calasetta and offers a garden and a terrace. There is an on-site restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování Oasi Blu se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CalaBisso

9,2

CalaBisso

Ubytování (Penzion) CalaBisso. With a terrace, CalaBisso is located in Calasetta, 400 metres from the beach. Free WiFi access is available in all rooms. Ubytování CalaBisso se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)