Hledat

Ubytování

Pontine

Ubytování na ostrově Pontine

Ostrov Pontine se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 346 hotelů a ubytování na ostrově Pontine.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Pontine

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Pontine

la mansarda sul mare

9,8

la mansarda sul mare

Ubytování (Apartmán) la mansarda sul mare. Situated in Ponza, 300 metres from Ponza Harbour, la mansarda sul mare features accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování la mansarda sul mare se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Sweet Pina suite

9,7

Sweet Pina suite

Ubytování (Apartmány) Sweet Pina suite. Located in Ponza, 1.5 km from Ponza Harbour, Sweet Pina suite provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Sweet Pina suite se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ponza

9,6

Casa Ponza

Ubytování (Apartmán) Casa Ponza. Situated 3 km from Ponza Harbour in Ponza, this apartment features a terrace with sea views. Guests benefit from balcony. The kitchen features a... Ubytování Casa Ponza se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Imieinonni

9,6

Imieinonni

Ubytování (Apartmán) Imieinonni. Set 3.3 km from Ponza Harbour in Ponza, IMIEINONNI offers accommodation with a kitchen. The property features sea views. Ubytování Imieinonni se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Casa di Nella

9,5

A Casa di Nella

Ubytování (Penzion) A Casa di Nella. Located within 6 km of Ponza Harbour in Ponza, A Casa di Nella features a garden and a terrace, as well as free WiFi throughout the property. Ubytování A Casa di Nella se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sky Ponza - Immobilevante

9,5

Sky Ponza - Immobilevante

Ubytování (Penzion) Sky Ponza - Immobilevante. Located in Ponza, Pontine region, Sky Ponza - Immobilevante is situated 400 metres from Ponza Harbour. Ubytování Sky Ponza - Immobilevante se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa Rosa

9,5

La casa Rosa

Ubytování (Prázdninové domy) La casa Rosa. Offering free WiFi and a garden, La casa Rosa is located in Ponza, 7 km from Ponza Harbour. All units feature a flat-screen TV. Ubytování La casa Rosa se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Vacanze Falcone

9,4

Vacanze Falcone

Ubytování (Penzion) Vacanze Falcone. Located on the beachfront in Ponza and featuring a garden, Vacanze Falcone has free WiFi throughout the property. Ubytování Vacanze Falcone se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Villa Il Gabbiano

9,2

B&B Villa Il Gabbiano

Ubytování (Penzion) B&B Villa Il Gabbiano. Located in Ponza, one of the Italian Pontine Islands archipelago, B&B Villa Il Gabbiano offers a garden and free W-Fi. Ubytování B&B Villa Il Gabbiano se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monolocale verde mare

9,2

Monolocale verde mare

Ubytování (Apartmán) Monolocale verde mare. Boasting city views, Monolocale verde mare offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 7 km from Ponza Harbour. Ubytování Monolocale verde mare se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Maridea - Le Alcove sul Mare Suites

9,2

Maridea - Le Alcove sul Mare Suites

Ubytování (Apartmány) Maridea - Le Alcove sul Mare Suites. Maridea - Le Alcove sul Mare Suites is located in Ponza, 6 km from Ponza Harbour and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as... Ubytování Maridea - Le Alcove sul Mare Suites se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Isolabella

9,2

Hotel Isolabella

Ubytování (Hotel) Hotel Isolabella. Overlooking the Mediterranean Sea, the family-run Hotel Isolabella is on the peaceful island of Ventotene, 650 metres from Ventotene Pier. Ubytování Hotel Isolabella se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Coppa

9,2

Casa Coppa

Ubytování (Apartmán) Casa Coppa. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Coppa is set in Ponza. The property features sea views and is 700 metres from Ponza Harbour. Ubytování Casa Coppa se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Agave e Ginestra

9,1

Hotel Agave e Ginestra

Ubytování (Hotel) Hotel Agave e Ginestra. Situated in Ventotene, 2.2 km from Ventotene Harbour, Hotel Agave e Ginestra features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Agave e Ginestra se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Casa Acqua Marina

9,1

Casa Acqua Marina

Ubytování (Apartmány) Casa Acqua Marina. Located in Ponza, Casa Acqua Marina provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Casa Acqua Marina se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'acquario,appartamento sole e mare di Ponza

9,1

L'acquario,appartamento sole e mare di Ponza

Ubytování (Apartmán) L'acquario,appartamento sole e mare di Ponza. Boasting garden views, L'acquario, appartamento sole e mare di Ponza features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 7 km from Ponza... Ubytování L'acquario,appartamento sole e mare di Ponza se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Conti Holiday Homes

9

Conti Holiday Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Conti Holiday Homes. Conti Holiday Homes se sluneční terasou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách jsou situované pouhých 1,3 km od přístavu ve městě Ponza v... Ubytování Conti Holiday Homes se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casavictoria

9

casavictoria

Ubytování (Prázdninové domy) casavictoria. Located 6 km from Ponza Harbour, casavictoria offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování casavictoria se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Villa Marisa

9

Villa Marisa

Ubytování (Apartmány) Villa Marisa. Situated in Ponza, 300 metres from Ponza Harbour, Villa Marisa features free WiFi and sea views. Ubytování Villa Marisa se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eolo Ventotene

8,9

Eolo Ventotene

Ubytování (Prázdninový dům) Eolo Ventotene. Located in Ventotene, just less than 1 km from Ventotene Harbour, Eolo Ventotene provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Eolo Ventotene se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Hotel Villa Iulia

8,9

Hotel Villa Iulia

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Iulia. Located in Ventotene, Hotel Villa Iulia is set on a cliff overlooking the sandy beach of Caia Nave and facing Santo Stefano Island. Ubytování Hotel Villa Iulia se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Casa Valga

8,8

Casa Valga

Ubytování (Apartmán) Casa Valga. Featuring sea views, Casa Valga provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 500 metres from Ponza Harbour. Ubytování Casa Valga se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piccolo Hotel Luisa

8,8

Piccolo Hotel Luisa

Ubytování (Hotel) Piccolo Hotel Luisa. Piccolo Hotel Luisa se nachází na ostrově Ponza, 200 metrů od pláže Chiaia di Luna. Ubytování Piccolo Hotel Luisa se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Calabattaglia

8,8

Hotel Calabattaglia

Ubytování (Hotel) Hotel Calabattaglia. Offering air-conditioned rooms with panoramic views of the Tyrrhenian Sea, Hotel Calabattaglia is on the island of Ventotene. Ubytování Hotel Calabattaglia se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Chiaia Di Luna

8,7

Hotel Chiaia Di Luna

Ubytování (Hotel) Hotel Chiaia Di Luna. Hotel Chiaia di Luna se nachází na útesech v letovisku Ponza. Nabízí terasy o ploše 2000 m² s výhledem na přístav, záliv Chiaia di Luna i ostrov Palmarola. Ubytování Hotel Chiaia Di Luna se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Borgo Cacciatori

8,7

Borgo Cacciatori

Ubytování (Hotel) Borgo Cacciatori. Featuring a restaurant and an outdoor summer pool, the family-run Borgo Cacciatori is on the island of Ventotene. Ubytování Borgo Cacciatori se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gennarino A Mare

8,7

Hotel Gennarino A Mare

Ubytování (Hotel) Hotel Gennarino A Mare. Boasting air-conditioned rooms with a sea-view balcony, Hotel Gennarino a Mare is right on Ponza's sandy beach. Ubytování Hotel Gennarino A Mare se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Rondine

8,6

La Rondine

Ubytování (Apartmány) La Rondine. La Rondine has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Ponza, 6 km from Ponza Harbour. Ubytování La Rondine se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Hotel Ortensia

8,6

Hotel Ortensia

Ubytování (Hotel) Hotel Ortensia. Hotel Ortensia stojí na kopci, na místě s výhledem na přírodní koupaliště na ostrově Ponza, 10 minut chůze od pláže. Ubytování Hotel Ortensia se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Il castello

8,4

Il castello

Ubytování (Prázdninový dům) Il castello. Situated in Ventotene, within 400 metres of Ventotene Harbour, Il castello offers accommodation with air conditioning. The property has sea views. Ubytování Il castello se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa dei 4 venti

8,4

La casa dei 4 venti

Ubytování (Bed and breakfast) La casa dei 4 venti. Featuring a bar and a terrace, La casa dei 4 venti is situated in Ponza, not far from Ponza Harbour. Ubytování La casa dei 4 venti se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mezzatorre

8,4

Hotel Mezzatorre

Ubytování (Hotel) Hotel Mezzatorre. Featuring impressive sea views, Hotel Mezzatorre is located in Castle Square, the main square of Ventotene. Ubytování Hotel Mezzatorre se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Cigno B&B

8,3

Il Cigno B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Il Cigno B&B. Situated 8 km from Ponza Harbour, Il Cigno B&B features accommodation with a bar, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Il Cigno B&B se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Del Mare

8,2

Casa Del Mare

Ubytování (Apartmány) Casa Del Mare. Set on the island of Ventotene, Casa Del Mare - Agenzia Mareluna offers self-catering accommodation. Ubytování Casa Del Mare se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

HOTEL BELLAVISTA PONZA

8,2

HOTEL BELLAVISTA PONZA

Ubytování (Hotel) HOTEL BELLAVISTA PONZA. Boasting a bar, shared lounge and views of sea, HOTEL BELLAVISTA PONZA is situated in Ponza, 300 metres from Ponza Harbour. Ubytování HOTEL BELLAVISTA PONZA se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa delle Ginestre

8,1

Casa delle Ginestre

Ubytování (Prázdninový dům) Casa delle Ginestre. Boasting city views, Casa delle Ginestre features accommodation with a garden and a terrace, around 8 km from Ponza Harbour. Ubytování Casa delle Ginestre se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Albergo Belvedere

8,1

Albergo Belvedere

Ubytování (Hotel) Albergo Belvedere. Boasting a 1000-m² garden, a sun terrace with panoramic sea views, and free Wi-Fi throughout, Albergo Belvedere is on the island of Ventotene. Ubytování Albergo Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Casa Di Civitina

7,9

Casa Di Civitina

Ubytování (Penzion) Casa Di Civitina. Located in Ponza, 7 km from Ponza Harbour, Casa Di Civitina provides air-conditioned rooms and a garden. Ubytování Casa Di Civitina se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olimpia

7,9

Villa Olimpia

Ubytování (Penzion) Villa Olimpia. Featuring a restaurant, garden and views of garden, Villa Olimpia is located in Ponza, 700 metres from Ponza Harbour. Ubytování Villa Olimpia se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

L'Isolana Case Vacanza Luna 2

7,8

L'Isolana Case Vacanza Luna 2

Ubytování (Apartmán) L'Isolana Case Vacanza Luna 2. Situated in Ponza in the Pontine region, L'Isolana Case Vacanza Luna 2 features a terrace and sea views. Ubytování L'Isolana Case Vacanza Luna 2 se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa sul Mare

7,7

La Casa sul Mare

Ubytování (Apartmán) La Casa sul Mare. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, La Casa sul Mare is located in Ponza. The property has sea views, and is 6 km from Ponza Harbour. Ubytování La Casa sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casadelpino Residence La Piana

7,6

Casadelpino Residence La Piana

Ubytování (Apartmány) Casadelpino Residence La Piana. Casadelpino Residence La Piana is located a 5-minute walk from the local beaches of Ponza. Ubytování Casadelpino Residence La Piana se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camere Dieci Maggio

7,6

Camere Dieci Maggio

Ubytování (Hotel) Camere Dieci Maggio. Located in Ponza, Camere Dieci Maggio offers beachfront accommodation 1. Ubytování Camere Dieci Maggio se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Relax

7,4

La Casa del Relax

Ubytování (Apartmány) La Casa del Relax. Featuring sea views, La Casa del Relax in Ponza features accommodation and a terrace. Ubytování La Casa del Relax se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Case dei Pescatori - Residence il Tramonto

7,4

Le Case dei Pescatori - Residence il Tramonto

Ubytování (Apartmány) Le Case dei Pescatori - Residence il Tramonto. Featuring a restaurant, Le Case dei Pescatori - Residence il Tramonto is located in Ponza, within 6 km of Ponza Harbour. Ubytování Le Case dei Pescatori - Residence il Tramonto se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Aprea Apartments

7,1

Aprea Apartments

Ubytování (Apartmány) Aprea Apartments. Set in the island of Ponza in the Pontine Archipelago, the Aprea Apartments offers apartments located in via Giancos or Via Staglio. Ubytování Aprea Apartments se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence ZiZiLu

7,1

Residence ZiZiLu

Ubytování (Aparthotel) Residence ZiZiLu. Located in Ponza, Residence ZiZiLu provides free WiFi and garden views, 1.3 km from Ponza Harbour. Ubytování Residence ZiZiLu se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cupola - Immobilevante

6,7

Cupola - Immobilevante

Ubytování (Apartmán) Cupola - Immobilevante. Immobilevante - Cupola is an air-conditioned studio with 2 sea-view terraces located in Ponza. This property is 600 metres from Ponza Harbour. Ubytování Cupola - Immobilevante se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Il Rifugio del Pescatore

6,1

Il Rifugio del Pescatore

Ubytování (Penzion) Il Rifugio del Pescatore. Set in Ponza, Il Rifugio del Pescatore offers accommodation with private balconies. At the guest house, rooms include a wardrobe. Ubytování Il Rifugio del Pescatore se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miciosa - Immobilevante

5,4

Miciosa - Immobilevante

Ubytování (Apartmány) Miciosa - Immobilevante. Set in Ponza, Miciosa - Immobilevante offers accommodation within 300 metres of Ponza Harbour. Ubytování Miciosa - Immobilevante se nachází ve městě (Itálie - Pontine). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smeraldo - Immobilevante

5,3

Smeraldo - Immobilevante

Ubytování (Apartmány) Smeraldo - Immobilevante. Immobilevante - Smeraldo is a self-catering accommodation located in Ponza. The property is 600 metres from Ponza Harbour. Ubytování Smeraldo - Immobilevante se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Ubytování v městech na italském ostrově Pontine

Ubytování v městech na italském ostrově Pontine