Hledat

Ubytování

Pantelleria Island

Ubytování na ostrově Pantelleria Island

Ostrov Pantelleria Island se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 339 hotelů a ubytování na ostrově Pantelleria Island.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Pantelleria Island

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Pantelleria Island

Residence Cuore Mediterraneo

10

Residence Cuore Mediterraneo

Ubytování (Aparthotel) Residence Cuore Mediterraneo. Located in Pantelleria, Residence Cuore Mediterraneo provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor... Ubytování Residence Cuore Mediterraneo se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Don Mario Resort

10

Don Mario Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Don Mario Resort. Offering a free outdoor pool and fitness centre, Don Mario Resort also features a sun terrace and a games room with billiards and ping pong table. Ubytování Don Mario Resort se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Oriente

9,9

Dammuso Oriente

Ubytování (Prázdninové domy) Dammuso Oriente. Dammuso Oriente has garden views, free WiFi and free private parking, set in Pantelleria. Ubytování Dammuso Oriente se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Yucca Pantelleria

9,9

Appartamento Yucca Pantelleria

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Yucca Pantelleria. Appartamento Yucca Pantelleria is located in Pantelleria, a 15-minute walk from the beach. It offers self-catering accommodation with air conditioning. Ubytování Appartamento Yucca Pantelleria se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Aia

9,9

Dammuso Aia

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Aia. Set in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Dammuso Aia has a patio and sea views. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Dammuso Aia se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Calypso

9,9

Dammuso Calypso

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Calypso. Located in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Dammuso Calypso has a terrace and sea views. Ubytování Dammuso Calypso se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Monica

9,8

Appartamento Monica

Ubytování (Apartmán) Appartamento Monica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Appartamento Monica is located in Pantelleria. Ubytování Appartamento Monica se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dammuso kuddia

9,8

dammuso kuddia

Ubytování (Apartmán) dammuso kuddia. Featuring accommodation with a terrace, dammuso kuddia is located in Pantelleria. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování dammuso kuddia se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Rosa Dell'alba

9,8

La Rosa Dell'alba

Ubytování (Prázdninový dům) La Rosa Dell'alba. La Rosa Dell'alba is situated in Pantelleria and offers a garden and a terrace. This holiday home features free private parking and a 24-hour front desk. Ubytování La Rosa Dell'alba se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Il Sogno

9,8

Dammuso Il Sogno

Ubytování (Prázdninové domy) Dammuso Il Sogno. Featuring garden views, Dammuso Il Sogno in Scauri features accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dammuso Il Sogno se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Dei Fiori

9,8

La Casa Dei Fiori

Ubytování (Farma) La Casa Dei Fiori. Featuring a seasonal outdoor pool and a fitness room, La Casa Dei Fiori provides accommodation located in Tracino, 15 km from Pantelleria. Ubytování La Casa Dei Fiori se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammusi Matilde

9,8

Dammusi Matilde

Ubytování (Venkovský dům) Dammusi Matilde. Set in Pantelleria, Dammusi Matilde offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Dammusi Matilde se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterfront Villa

9,8

Waterfront Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Waterfront Villa. Waterfront Villa is set on the island of Pantelleria, just 100 metres from the seafront. Ubytování Waterfront Villa se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calypso

9,8

Villa Calypso

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Calypso. Offering a sea-view terrace, Villa Calypso is situated on the island of Pantelleria on the seafront, and is located just 20 metres from the sea. Ubytování Villa Calypso se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

kammamia

9,8

kammamia

Ubytování (Apartmány) kammamia. Kammamia has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Pantelleria. Ubytování kammamia se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Dammusino di Pantelleria

9,8

Il Dammusino di Pantelleria

Ubytování (Prázdninové domy) Il Dammusino di Pantelleria. Featuring free WiFi and a Mediterranean garden, Il Dammusino di Pantelleria is a house set in a traditional dammuso dwelling on Pantelleria island. Ubytování Il Dammusino di Pantelleria se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Villa Giò

9,8

Dammuso Villa Giò

Ubytování (Prázdninové domy) Dammuso Villa Giò. With views of Punta Spadillo Lighthouse, Villa Giò is situated in Pantelleria. It offers a lush garden, a pool and free WiFi. Ubytování Dammuso Villa Giò se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TGI Dammusi Preziosi

9,8

TGI Dammusi Preziosi

Ubytování (Apartmány) TGI Dammusi Preziosi. TGI Dammusi & Relax se nachází v obci Pantelleria. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování TGI Dammusi Preziosi se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Venus Dream

9,7

Venus Dream

Ubytování (Prázdninové domy) Venus Dream. Located in Pantelleria, Venus Dream provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Venus Dream se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Favarelle

9,7

Dammuso Favarelle

Ubytování (Apartmán) Dammuso Favarelle. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Dammuso Favarelle is situated in Pantelleria. Ubytování Dammuso Favarelle se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gli Oleandri

9,7

Gli Oleandri

Ubytování (Prázdninový dům) Gli Oleandri. Gli Oleandri is set in Pantelleria. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Gli Oleandri se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammusi Al-Qubba Wellness & Resort

9,7

Dammusi Al-Qubba Wellness & Resort

Ubytování (Bed and breakfast) Dammusi Al-Qubba Wellness & Resort. Set in typical Dammusi buildings, Dammusi Al-Qubba Wellness & Resort is located in Pantelleria island. Ubytování Dammusi Al-Qubba Wellness & Resort se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Le Due Cycas

9,7

Le Due Cycas

Ubytování (Prázdninový dům) Le Due Cycas. Featuring a restaurant, free bikes, and a garden, Le Due Cycas provides accommodation in Pantelleria with free WiFi and garden views. Ubytování Le Due Cycas se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Sikelia Luxury Hotel

9,7

Sikelia Luxury Hotel

Ubytování (Hotel) Sikelia Luxury Hotel. Sikelia Luxury Hotel se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria. Ubytování Sikelia Luxury Hotel se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Gold - Raffy

9,7

Dammusi Gold - Raffy

Ubytování (Vila) Dammusi Gold - Raffy. Offering a garden and barbecue, Dammusi Gold is set in Pantelleria, 300 metres from the Mediterranean Sea. Free private parking is available on site. Ubytování Dammusi Gold - Raffy se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammusi Uliveto

9,7

Dammusi Uliveto

Ubytování (Prázdninové domy) Dammusi Uliveto. Dammusi Uliveto is located in Pantelleria, in the district of Rekale, just 3 km from Scauri and 4 km from the coast and its beautiful beaches. Ubytování Dammusi Uliveto se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I Dammusi Sapori di Pantelleria

9,7

I Dammusi Sapori di Pantelleria

Ubytování (Prázdninové domy) I Dammusi Sapori di Pantelleria. I Dammusi Sapori di Pantelleria offers free bikes, as well as accommodation with a kitchen in Pantelleria. Ubytování I Dammusi Sapori di Pantelleria se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Vacanza al centro

9,6

Appartamenti Vacanza al centro

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Vacanza al centro. Located in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Appartamenti Vacanza al centro provides accommodation with free private parking. Ubytování Appartamenti Vacanza al centro se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Leman

9,6

Dammuso Leman

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Leman. Situated in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Dammuso Leman has a terrace and garden views. Ubytování Dammuso Leman se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TramontanaBeach

9,6

TramontanaBeach

Ubytování (Prázdninové domy) TramontanaBeach. Set in Tracino in the Pantelleria Island region, TramontanaBeach offers accommodation with free private parking. Ubytování TramontanaBeach se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso dei Sesi

9,6

Dammuso dei Sesi

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso dei Sesi. Located in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Dammuso dei Sesi has a terrace and garden views. Ubytování Dammuso dei Sesi se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Oasi di Recale

9,6

L'Oasi di Recale

Ubytování (Prázdninové domy) L'Oasi di Recale. Situated in Scauri in the Pantelleria Island region, L'Oasi di Recale features accommodation with free private parking. Ubytování L'Oasi di Recale se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Lanterne Resort

9,6

Le Lanterne Resort

Ubytování (Aparthotel) Le Lanterne Resort. Set in the north of the volcanic island of Pantelleria, Le Lanterne Resort features fully-equipped self catering apartments with swimming pool and garden,... Ubytování Le Lanterne Resort se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casetta Vistamare La Giuseppance

9,6

Casetta Vistamare La Giuseppance

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Vistamare La Giuseppance. Casetta Vistamare La Giuseppance is set in Pantelleria and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casetta Vistamare La Giuseppance se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso La Terrazza sul Lago

9,6

Dammuso La Terrazza sul Lago

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso La Terrazza sul Lago. Dammuso La Terrazza sul Lago is located in Pantelleria and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dammuso La Terrazza sul Lago se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenicottero Rosa

9,5

Fenicottero Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Fenicottero Rosa. Fenicottero Rosa is located in Pantelleria and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fenicottero Rosa se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Stele di Rekale

9,5

La Stele di Rekale

Ubytování (Venkovský dům) La Stele di Rekale. Located on Pantelleria Island, La Stele di Rekale is a typical local building, now renovated and offering free Wi-Fi in common areas. Ubytování La Stele di Rekale se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tenuta Borgia

9,5

Tenuta Borgia

Ubytování (Venkovský dům) Tenuta Borgia. Located in Pantelleria, Tenuta Borgia has a garden. It offers free WiFi and self-catering accommodation set in traditional Dammusi stone houses. Ubytování Tenuta Borgia se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammusi Sibà

9,5

Dammusi Sibà

Ubytování (Prázdninové domy) Dammusi Sibà. Providing sea views, Dammusi Sibà in Pantelleria provides accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dammusi Sibà se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Venere House

9,5

Venere House

Ubytování (Apartmány) Venere House. Situated on Pantelleria Island, Casa Vacanze Lago di Venere is just 3 km from Lake Venere. Ubytování Venere House se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento America

9,5

Appartamento America

Ubytování (Apartmán) Appartamento America. Set in Pantelleria in the Pantelleria Island region, Appartamento America has a terrace and garden views. Ubytování Appartamento America se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scirafi tramonto

9,5

Scirafi tramonto

Ubytování (Apartmány) Scirafi tramonto. Scirafi tramonto features sea views, free WiFi and free private parking, situated in Pantelleria. Ubytování Scirafi tramonto se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammusi Bernardo

9,5

Dammusi Bernardo

Ubytování (Prázdninové domy) Dammusi Bernardo. Offering an outdoor pool and a hot tub, Dammusi Bernardo is located in Pantelleria. The accommodation will provide you with a TV and air conditioning. Ubytování Dammusi Bernardo se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Sant'Anna

9,5

Dammuso Sant'Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Sant'Anna. Featuring a garden with BBQ facilities, Dammuso Sant’Anna offers a self-catering apartment on Pantelleria Island, a 5-minute drive from the city centre. Ubytování Dammuso Sant'Anna se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relais Euterpini

9,5

Relais Euterpini

Ubytování (Prázdninové domy) Relais Euterpini. Offering a free private beach and 2 outdoor pool, Relais Euterpini is 50 metres from the sea in Pantelleria. Ubytování Relais Euterpini se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento GHURAAM

9,4

Appartamento GHURAAM

Ubytování (Apartmány) Appartamento GHURAAM. Located in Pantelleria, Appartamento GHURAAM provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Appartamento GHURAAM se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Levante

9,4

Dammuso Levante

Ubytování (Penzion) Dammuso Levante. Dammuso Levante features accommodation in Tracino. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dammuso Levante se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Navicella

9,4

La Navicella

Ubytování (Prázdninový dům) La Navicella. Offering free WiFi and sea views, La Navicella is an accommodation set in Pantelleria. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování La Navicella se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dammuso Ziloto

9,4

Dammuso Ziloto

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Ziloto. Dammuso Ziloto is located in Pantelleria. Set on the beachfront, this property features a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Dammuso Ziloto se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Paris

9,4

B&B Paris

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Paris. Set in Pantelleria, B&B Paris offers accommodation with free WiFi and a shared lounge. Ubytování B&B Paris se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Kuddia

9,4

La Kuddia

Ubytování (Prázdninové domy) La Kuddia. Boasting a swimming pool, free bikes and a garden and views of the garden, La Kuddia is situated in Pantelleria and features accommodation with free WiFi. Ubytování La Kuddia se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Ubytování v městech na italském ostrově Pantelleria Island

Ubytování v městech na italském ostrově Pantelleria Island