Hledat

Ubytování

Ischia

Ubytování na ostrově Ischia

Ostrov Ischia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 894 hotelů a ubytování na ostrově Ischia.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Ischia

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Ischia

Casetta Mica

10

Casetta Mica

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Mica. Set in Ischia, 1.2 km from Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování Casetta Mica se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Restituta

9,9

Casa Restituta

Ubytování (Apartmán) Casa Restituta. Set in Ischia, within 1.4 km of Botanical Garden La Mortella and 2. Ubytování Casa Restituta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa di Alice

9,9

A casa di Alice

Ubytování (Apartmán) A casa di Alice. Featuring sea views, A casa di Alice provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Aragonese Castle. Ubytování A casa di Alice se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento il Panorama

9,9

Appartamento il Panorama

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento il Panorama. In the Lacco Ameno district of Ischia, close to Port of Casamicciola Terme, Appartamento il Panorama features a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytování Appartamento il Panorama se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ischia Blu Resort

9,9

Ischia Blu Resort

Ubytování (Aparthotel) Ischia Blu Resort. Ischia Blu Resort se nachází v Ischii, nedaleko přístaviště trajektů se spoji na pevninu. Ubytování Ischia Blu Resort se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Casa del Mare

9,9

Casa del Mare

Ubytování (Apartmány) Casa del Mare. Situated 400 metres from Citara Beach, Casa del Mare offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa del Mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antonietta

9,9

Villa Antonietta

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Antonietta. Located in Ischia, 2.1 km from Chiaia Beach, and Botanical Garden La Mortella reachable within 2. Ubytování Villa Antonietta se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Exclusive Home Ischia

9,9

Exclusive Home Ischia

Ubytování (Apartmány) Exclusive Home Ischia. Located 600 metres from Aragonese Castle, Exclusive Home Ischia offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Exclusive Home Ischia se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agapanto Luxury Accommodation

9,8

Agapanto Luxury Accommodation

Ubytování (Bed and breakfast) Agapanto Luxury Accommodation. Featuring free WiFi throughout the property, Agapanto Luxury Accommodation offers accommodation in Ischia, garden with BBQ facilities, a hot tub and a herb... Ubytování Agapanto Luxury Accommodation se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Da Raff

9,8

Da Raff

Ubytování (Apartmán) Da Raff. Set within the Lacco Ameno district in Ischia, Da Raff has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Da Raff se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tenuta C'est la Vie

9,8

Tenuta C'est la Vie

Ubytování (Hotel) Tenuta C'est la Vie. Situated in Ischia, 3 km from Sorgeto Hot Spring Bay, Tenuta C'est la Vie features accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness centre... Ubytování Tenuta C'est la Vie se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villetta Baia San Montano

9,8

Villetta Baia San Montano

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta Baia San Montano. Set in Ischia, 1.3 km from Botanical Garden La Mortella and 2 km from San Francesco Beach, Villetta Baia San Montano offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Villetta Baia San Montano se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gatta

9,8

Casa Gatta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gatta. Situated within the Forio di Ischia district in Ischia, Casa Gatta has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Casa Gatta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Citara mare

9,8

Citara mare

Ubytování (Prázdninové domy) Citara mare. Set in Ischia, 300 metres from Citara Beach and 3.6 km from Chiaia Beach, Citara mare offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a... Ubytování Citara mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Filomena

9,8

Casa Filomena

Ubytování (Apartmány) Casa Filomena. Casa Filomena je dům s apartmány a neplaceným soukromým parkovištěm situovaný na ostrově Ischia, pouhých 1,2 km od zátoky Baia di San Montano. Ubytování Casa Filomena se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA CASETTA DI ERIKA

9,8

LA CASETTA DI ERIKA

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASETTA DI ERIKA. Set in Ischia, 1.3 km from Port of Casamicciola Terme, LA CASETTA DI ERIKA offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and... Ubytování LA CASETTA DI ERIKA se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Raff house

9,8

Da Raff house

Ubytování (Apartmán) Da Raff house. Set in Ischia, 2.3 km from Botanical Garden La Mortella and 3 km from San Francesco Beach, Da Raff house offers air conditioning. It is located 1. Ubytování Da Raff house se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Sorgeto, un angolo di paradiso ad Ischia

9,8

B&B Sorgeto, un angolo di paradiso ad Ischia

Ubytování (Penzion) B&B Sorgeto, un angolo di paradiso ad Ischia. Situated in Ischia, B&B Sorgeto, un angolo di paradiso ad Ischia features accommodation with private balconies. Ubytování B&B Sorgeto, un angolo di paradiso ad Ischia se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa Marinella

9,8

Villa Marinella

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Marinella. Villa Marinella se nachází 5 minut chůze od pláží na ostrově Ischia a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, solárium a denní vstup do přilehlého... Ubytování Villa Marinella se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Le Vigne

9,8

Residence Le Vigne

Ubytování (Aparthotel) Residence Le Vigne. Residence Le Vigne je obklopená krásnou zahradou s palmami a nabízí klidný pobyt v příjemném prostředí. Nachází se na pobřeží 2 km severně od Foria. Ubytování Residence Le Vigne se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

La Cameretta

9,8

La Cameretta

Ubytování (Bed and breakfast) La Cameretta. Situated in Ischia in the Ischia Island region, La Cameretta has a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování La Cameretta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caruso

9,8

Villa Caruso

Ubytování (Vily) Villa Caruso. Villa Caruso se nachází v Ischii, 6 km od města Castiglione Thermae a 2 km od termálních lázní Negombo. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Villa Caruso se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gio House

9,8

Gio House

Ubytování (Apartmán) Gio House. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Gio House can be found in Ischia, close to Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování Gio House se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

appartamento viola in residence San Marco

9,8

appartamento viola in residence San Marco

Ubytování (Apartmán) appartamento viola in residence San Marco. Located in Ischia, 100 metres from Aphrodite Thermal Park and 3. Ubytování appartamento viola in residence San Marco se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Tina in Villa Restituta

9,7

Appartamenti Tina in Villa Restituta

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Tina in Villa Restituta. Appartamenti Tina in Villa Restituta features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ischia, 300 metres from Citara Beach. Ubytování Appartamenti Tina in Villa Restituta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relais Bijoux Ischia

9,7

Relais Bijoux Ischia

Ubytování (Bed and breakfast) Relais Bijoux Ischia. Relais Bijoux Ischia se nachází méně než 10 minut jízdy od písečné pláže na ostrově Ischia a může se pochlubit venkovním bazénem a krásným výhledem na... Ubytování Relais Bijoux Ischia se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Loreta

9,7

Villa Loreta

Ubytování (Penzion) Villa Loreta. Villa Loreta se nachází v Forio D'Ischia, 500 metrů od termálních lázní Giardini Poseidon Terme. Ubytování Villa Loreta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa dei Lecci

9,7

Villa dei Lecci

Ubytování (Vily) Villa dei Lecci. Located 700 metres from Negombo Thermae, Villa dei Lecci offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Ubytování Villa dei Lecci se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Residence Matarese

9,7

Hotel & Residence Matarese

Ubytování (Hotel) Hotel & Residence Matarese. Hotel & Residence Matarese se nachází 500 metrů od pláže ve městě Casamicciola Terme a nabízí výhled na bujnou vegetaci a Tyrhénské moře. Ubytování Hotel & Residence Matarese se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Brezza di mare

9,7

Brezza di mare

Ubytování (Apartmány) Brezza di mare. Providing garden views, a garden and free WiFi, Brezza di mare is located in Ischia, 2 km from Pescatori Beach and 2.2 km from Aragonese Castle. Ubytování Brezza di mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villino Il Banano

9,7

Villino Il Banano

Ubytování (Prázdninový dům) Villino Il Banano. Featuring garden views, Villino Il Banano provides accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Inglesi Beach. Located 3. Ubytování Villino Il Banano se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa la Dimora di Zoè

9,7

Villa la Dimora di Zoè

Ubytování (Vila) Villa la Dimora di Zoè. Villa la Dimora di Zoè se nachází ve Forio di Ischia na ostrově Ischia. Ubytování Villa la Dimora di Zoè se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Al Mare

9,7

Finca Al Mare

Ubytování (Apartmán) Finca Al Mare. Boasting garden views, Finca Al Mare provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.6 km from Sorgeto Hot Spring Bay. Ubytování Finca Al Mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Leonardo

9,7

Villa Leonardo

Ubytování (Apartmány) Villa Leonardo. Villa Leonardo se nachází 4 km od města Forio d'Ischia na ostrově Ischia a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Leonardo se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posidonia Residence

9,7

Posidonia Residence

Ubytování (Aparthotel) Posidonia Residence. Posidonia Residence stojí na ostrově Ischia. Nabízí klasické apartmány s klimatizací, sluneční terasu s výhledem na moře, restauraci, bar, fitcentrum a ve... Ubytování Posidonia Residence se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa Regine Full House

9,7

Villa Regine Full House

Ubytování (Vila) Villa Regine Full House. Offering a garden, Villa Regine is a 2-bedroom villa on Ischia Island. It is 600 metres from the beach in Forio d'Ischia. Free parking is available on... Ubytování Villa Regine Full House se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

ELISABETH GARDEN APARTMENT

9,7

ELISABETH GARDEN APARTMENT

Ubytování (Apartmán) ELISABETH GARDEN APARTMENT. Located in Ischia, 2 km from Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování ELISABETH GARDEN APARTMENT se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Gardenia

9,7

Villa La Gardenia

Ubytování (Vila) Villa La Gardenia. Boasting an outdoor pool and pool views, Villa La Gardenia is set in Ischia. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Villa La Gardenia se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Torrione

9,7

Il Torrione

Ubytování (Apartmány) Il Torrione. Featuring free WiFi, Il Torrione offers pet-friendly accommodation in the very lively centre of Forio, on Ischia island. Ubytování Il Torrione se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IL SOFFIO DI TIFEO - RESORT

9,7

IL SOFFIO DI TIFEO - RESORT

Ubytování (Aparthotel) IL SOFFIO DI TIFEO - RESORT. IL SOFFIO DI TIFEO - RESORT se nachází ve městě Ischia, 10 km od termálního parku Castiglione Thermae. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování IL SOFFIO DI TIFEO - RESORT se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Valentino

9,6

Casa Valentino

Ubytování (Privát) Casa Valentino. Boasting a patio with mountain views, and a bar and a garden, Casa Valentino can be found in Ischia, close to Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování Casa Valentino se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

B&B Marina Garden

9,6

B&B Marina Garden

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Marina Garden. Bed & breakfast Marina Garden se nachází v Ischii. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a zahradu. Ubytování B&B Marina Garden se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Celestina Ischia

9,6

B&B Celestina Ischia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Celestina Ischia. B&B Celestina Ischia se nachází na pláži na ostrově Ischia. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizované ubytování v klasickém stylu. Ubytování B&B Celestina Ischia se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lieta

9,6

Villa Lieta

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lieta. Villa Lieta je vila situovaná ve městě Ischia, naproti aragonskému hradu. Ubytování Villa Lieta se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casa Gerardo

9,6

Hotel Casa Gerardo

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Gerardo. Located in Ischia, Hotel Casa Gerardo offers beachfront accommodation 500 metres from Aphrodite Thermal Park and provides various facilities, such as a... Ubytování Hotel Casa Gerardo se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mo Ma vacanze Ischia

9,6

Casa Mo Ma vacanze Ischia

Ubytování (Apartmán) Casa Mo Ma vacanze Ischia. Boasting garden views, Casa Mo Ma vacanze Ischia features accommodation with a garden and a patio, around 2.8 km from Botanical Garden La Mortella. Ubytování Casa Mo Ma vacanze Ischia se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Coralba

9,6

Guesthouse Coralba

Ubytování (Penzion) Guesthouse Coralba. Located in the Casamicciola Terme district of Casamicciola Terme with a garden and a terrace, Guesthouse Coralba offers accommodation with free WiFi. Ubytování Guesthouse Coralba se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento da Tina

9,6

Appartamento da Tina

Ubytování (Apartmán) Appartamento da Tina. Located within the Ischia Porto district in Ischia, Appartamento da Tina has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Appartamento da Tina se nachází ve městě (Itálie - Ischia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergo Il Monastero

9,6

Albergo Il Monastero

Ubytování (Hotel) Albergo Il Monastero. Albergo Il Monastero offers accommodation in a fortress on the island of Ischia with panoramic views. Ubytování Albergo Il Monastero se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

II CASA DI MAIO N.12

9,6

II CASA DI MAIO N.12

Ubytování (Apartmán) II CASA DI MAIO N.12. Featuring city views, II CASA DI MAIO N.12 features accommodation with a patio and a kettle, around 2.6 km from Citara Beach. It is set 1. Ubytování II CASA DI MAIO N.12 se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Luxury Relais Villa Magdalena

9,6

Luxury Relais Villa Magdalena

Ubytování (Bed and breakfast) Luxury Relais Villa Magdalena. Offering a swimming pool located in the garden, Luxury Relais Villa Magdalena is located in Ischia. Ubytování Luxury Relais Villa Magdalena se nachází ve městě (Itálie - Ischia).