Hledat

Ubytování

Favignana

Ubytování na ostrově Favignana

Ostrov Favignana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 384 hotelů a ubytování na ostrově Favignana.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Favignana

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Favignana

Villa Glicine 34

9,8

Villa Glicine 34

Ubytování (Vila) Villa Glicine 34. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Glicine 34 is located in Favignana. This villa features a garden and free private parking. Ubytování Villa Glicine 34 se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Punta Sottile

9,8

Punta Sottile

Ubytování (Apartmán) Punta Sottile. Punta Sottile is set in Favignana and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Punta Sottile se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tra Vento e mare

9,8

Tra Vento e mare

Ubytování (Prázdninové domy) Tra Vento e mare. Set in Favignana, Tra Vento e mare offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Tra Vento e mare se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Le Suites del Carrubo

9,8

Le Suites del Carrubo

Ubytování (Prázdninové domy) Le Suites del Carrubo. Set in Favignana, Le Suites del Carrubo offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Le Suites del Carrubo se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Ancore Luxury Apartments

9,8

Le Ancore Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Le Ancore Luxury Apartments. Le Ancore Luxury Apartments offers accommodation in Favignana. Trapani is 19 km from the property. Free WiFi is featured . Ubytování Le Ancore Luxury Apartments se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mirella

9,7

Casa Mirella

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Mirella. Offering garden views, Casa Mirella in Favignana offers accommodation and a garden. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytování Casa Mirella se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

meridiano12

9,7

meridiano12

Ubytování (Bed and breakfast) meridiano12. Featuring a garden, meridiano12 is in Favignana, located 300m walk from the Ferry Terminal. The accommodation offers free WiFi. Ubytování meridiano12 se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimora Cala del Pozzo

9,7

Dimora Cala del Pozzo

Ubytování (Bed and breakfast) Dimora Cala del Pozzo. Situated in Favignana, Dimora Cala del Pozzo features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Dimora Cala del Pozzo se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Case di Vito

9,7

Le Case di Vito

Ubytování (Prázdninové domy) Le Case di Vito. Located in Favignana, Le Case di Vito provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Le Case di Vito se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Catria

9,7

Catria

Ubytování (Prázdninové domy) Catria. With city views, Catria is located in Favignana and has free WiFi. Ubytování Catria se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riccio di mare

9,7

Riccio di mare

Ubytování (Prázdninový dům) Riccio di mare. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Riccio di mare is set in Favignana. Ubytování Riccio di mare se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa di Andrea

9,7

La casa di Andrea

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di Andrea. Providing sea views, La casa di Andrea in Favignana provides accommodation, free bikes and a shared lounge. Ubytování La casa di Andrea se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Imera B&B

9,7

Imera B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Imera B&B. Situated in Favignana, Imera B&B features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a terrace. Ubytování Imera B&B se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa dei Mulini

9,6

Casa dei Mulini

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dei Mulini. Located in Favignana in the Favignana region, Casa dei Mulini has a garden. Ubytování Casa dei Mulini se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&b Il Tufo

9,6

B&b Il Tufo

Ubytování (Bed and breakfast) B&b Il Tufo. Situated in Favignana, B&b Il Tufo features accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování B&b Il Tufo se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bannina

9,6

Casa Bannina

Ubytování (Apartmán) Casa Bannina. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Bannina is set in Favignana. With sea views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Casa Bannina se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Calamoni house

9,6

Calamoni house

Ubytování (Apartmán) Calamoni house. Calamoni house is situated in Favignana. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Calamoni house se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Limoneto

9,6

La Casa del Limoneto

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa del Limoneto. Situated in Favignana, La Casa del Limoneto offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a... Ubytování La Casa del Limoneto se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanza Sea & Forest

9,6

Casa Vacanza Sea & Forest

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Sea & Forest. Located in Favignana in the Favignana region, Casa Vacanza Sea & Forest features a garden. Ubytování Casa Vacanza Sea & Forest se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aponia Suite

9,5

Aponia Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Aponia Suite. Aponia Suite is situated in Favignana and offers a garden and a terrace. With garden views, this accommodation features a patio. Ubytování Aponia Suite se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Casa Vacanze Senia Del Rais

9,5

Casa Vacanze Senia Del Rais

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Senia Del Rais. Featuring air conditioning, Casa Vacanze Senia Del Rais is set in Favignana, 19 km from Trapani. San Vito lo Capo is 45 km away. Ubytování Casa Vacanze Senia Del Rais se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Zagara

9,5

Casa Zagara

Ubytování (Apartmány) Casa Zagara. Situated in Favignana, Casa Zagara offers accommodation with a terrace. Ubytování Casa Zagara se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cave Garden rooms

9,5

Cave Garden rooms

Ubytování (Penzion) Cave Garden rooms. Set in Favignana, Cave Garden rooms offers a garden and terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Cave Garden rooms se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Lido Burrone

9,5

Casa Vacanze Lido Burrone

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Lido Burrone. Situated in Favignana, Casa Vacanze Lido Burrone features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming... Ubytování Casa Vacanze Lido Burrone se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Residence Scirocco e Tramontana

9,5

Residence Scirocco e Tramontana

Ubytování (Apartmány) Residence Scirocco e Tramontana. Residence Scirocco e Tramontana se nachází ve městě Favignana, pouhých 250 metrů od nejbližších pláží. Ubytování Residence Scirocco e Tramontana se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La tavernetta di Dedè

9,5

La tavernetta di Dedè

Ubytování (Apartmán) La tavernetta di Dedè. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, La tavernetta di Dedè is set in Favignana. Ubytování La tavernetta di Dedè se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camarò Favignana

9,5

Camarò Favignana

Ubytování (Aparthotel) Camarò Favignana. Boasting a year-round outdoor pool and a garden, Camarò Favignana is located in Favignana. Each apartment is air conditioned. Ubytování Camarò Favignana se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Nido Del Pellegrino

9,5

Nido Del Pellegrino

Ubytování (Apartmány) Nido Del Pellegrino. Nido Del Pellegrino se nachází na ostrově Favignana a nabízí exkluzivní přístup na pláž a sluneční terasu. Ubytování Nido Del Pellegrino se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Favignana Suite & Terrace

9,4

Favignana Suite & Terrace

Ubytování (Apartmán) Favignana Suite & Terrace. Set in Favignana, Favignana Suite & Terrace offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Favignana Suite & Terrace se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Casuzze del Residence Lido Burrone

9,4

Le Casuzze del Residence Lido Burrone

Ubytování (Apartmány) Le Casuzze del Residence Lido Burrone. Le Casuzze del Residence Lido Burrone nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi připojením v obci Favignana. Ubytování Le Casuzze del Residence Lido Burrone se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Il Mulino

9,4

Il Mulino

Ubytování (Prázdninový dům) Il Mulino. Il Mulino is set in Favignana and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. The property has sea and city views. Ubytování Il Mulino se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poggiamico Guest House

9,4

Poggiamico Guest House

Ubytování (Penzion) Poggiamico Guest House. Poggiamico Guest House is located in Favignana and features a garden. Boasting a concierge service, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Poggiamico Guest House se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Muse

9,4

Le Muse

Ubytování (Penzion) Le Muse. Set along the central Via Roma street on the butterfly-shaped Favignana Island, Le Muse offers modern-style rooms with free WiFi. Ubytování Le Muse se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vigna da Michela

9,4

Casa Vigna da Michela

Ubytování (Vila) Casa Vigna da Michela. Casa Vigna da Michela is set in Favignana and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Vigna da Michela se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra del Sole

9,4

Terra del Sole

Ubytování (Prázdninové domy) Terra del Sole. Only 180 metres from the sandy beach, Terra del Sole offers self-catering accommodation in the centre of Favignana. Ubytování Terra del Sole se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Case Di Tufo

9,4

Le Case Di Tufo

Ubytování (Prázdninové domy) Le Case Di Tufo. Set in Favignana in the Favignana region, Le Case Di Tufo offers accommodation with free WiFi. Ubytování Le Case Di Tufo se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Donna Maria b&b

9,4

Donna Maria b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Donna Maria b&b. Donna Maria b&b is located in Favignana. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Donna Maria b&b se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monolocale Favignana

9,4

Monolocale Favignana

Ubytování (Prázdninový dům) Monolocale Favignana. Set in Favignana in the Favignana region, Monolocale Favignana features a patio and garden views. Ubytování Monolocale Favignana se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Casa Bertolini

9,3

Casa Bertolini

Ubytování (Apartmán) Casa Bertolini. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Bertolini is located in Favignana. The property features sea and city views. Ubytování Casa Bertolini se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Maris

9,3

Stella Maris

Ubytování (Apartmán) Stella Maris. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Stella Maris is set in Favignana. Ubytování Stella Maris se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Borgo Del Principino

9,3

Il Borgo Del Principino

Ubytování (Aparthotel) Il Borgo Del Principino. Il Borgo Del Principino offers air-conditioned apartments with fully equipped kitchenette. Ubytování Il Borgo Del Principino se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Praya

9,3

Appartamenti Praya

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamenti Praya. Appartamenti Praya is located in Favignana. Each unit is equipped with a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV... Ubytování Appartamenti Praya se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Villa Maria

9,3

Casa Vacanze Villa Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Villa Maria. Located in Favignana in the Favignana region, Casa Vacanze Villa Maria features a terrace and sea views. Ubytování Casa Vacanze Villa Maria se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egusa73 Favignana

9,3

Egusa73 Favignana

Ubytování (Apartmány) Egusa73 Favignana. Egusa73 Favignana is set in Favignana. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Ubytování Egusa73 Favignana se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Marconi

9,3

B&B Marconi

Ubytování (Penzion) B&B Marconi. Located in Favignana, B&B Marconi features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování B&B Marconi se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isola Di Favignana

9,3

Isola Di Favignana

Ubytování (Apartmány) Isola Di Favignana. Offering free WiFi in the garden, Isola Di Favignana is 600 metres from the sandy beach of Favignana. Ubytování Isola Di Favignana se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Residence Burrone

9,3

Residence Burrone

Ubytování (Apartmán) Residence Burrone. Featuring accommodation with a terrace, Residence Burrone is located in Favignana. This lower ground floor apartment has a garden and free private parking. Ubytování Residence Burrone se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Appartamento La Cava

9,3

Appartamento La Cava

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento La Cava. Appartamento La Cava is situated in Favignana. This holiday home features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Appartamento La Cava se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa le Cale

9,3

Casa le Cale

Ubytování (Prázdninový dům) Casa le Cale. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa le Cale is set in Favignana. The property features sea and mountain views. Ubytování Casa le Cale se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I Pretti Resort

9,3

I Pretti Resort

Ubytování (Hotel) I Pretti Resort. Offering beautiful views of the sea and the island of Levanzo, I Pretti Resort has a privileged location just a few metres from Favignana harbour. Ubytování I Pretti Resort se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Via Roma

9,3

Via Roma

Ubytování (Apartmán) Via Roma. Located in Favignana in the Favignana region, Via Roma features a balcony and city views. Ubytování Via Roma se nachází ve městě (Itálie - Favignana). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na italském ostrově Favignana

Ubytování v městech na italském ostrově Favignana