Hledat

Ubytování

Elba

Ubytování na ostrově Elba

Ostrov Elba se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1918 hotelů a ubytování na ostrově Elba.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Elba

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Elba

Casa Guerrino

9,9

Casa Guerrino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Guerrino. Prázdninový dvojdomek Casa Guerrino se nachází v obci Chiessi na ostrově Elba a nabízí zahradu se sluneční terasou, terasu i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Casa Guerrino se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Rio Marina

9,9

Appartamenti Rio Marina

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Rio Marina. Set on the island of Elba, Appartamenti Rio Marina offers air-conditioned accommodation in Rio Marina, 4 minutes’ walk from the sea and a small port. Ubytování Appartamenti Rio Marina se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nel Cuore di Capoliveri

9,9

Nel Cuore di Capoliveri

Ubytování (Prázdninový dům) Nel Cuore di Capoliveri. Located in Capoliveri in the Elba region, Nel Cuore di Capoliveri has a balcony and garden views. Ubytování Nel Cuore di Capoliveri se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Di Ninetta

9,8

La Casa Di Ninetta

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Di Ninetta. Set in Rio Marina, this holiday home features a terrace and a garden. Ubytování La Casa Di Ninetta se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

al 28 B&B

9,8

al 28 B&B

Ubytování (Bed and breakfast) al 28 B&B. Al 28 B&B is set in Portoferraio, 5 km from Villa San Martino and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování al 28 B&B se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Nature Il Colle

9,8

Appartamento Nature Il Colle

Ubytování (Apartmán) Appartamento Nature Il Colle. Located in Marciana, this apartment features a terrace with sea views. Ubytování Appartamento Nature Il Colle se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Morlè

9,8

Casa Morlè

Ubytování (Apartmán) Casa Morlè. Casa Morlè is situated in Marina di Campo and offers free bikes and a terrace. Ubytování Casa Morlè se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il giardino di sabbia

9,7

Il giardino di sabbia

Ubytování (Apartmány) Il giardino di sabbia. Il giardino di sabbia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v letovisku Lacona, 47 km od letoviska Castiglione della Pescaia, a dále zahradu,... Ubytování Il giardino di sabbia se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Luna

9,7

Apartment Villa Luna

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Luna. Apartment Villa Luna nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Nachází se 2 km od Magazzini a 2,7 km od přístavu v Portoferraiu. Ubytování Apartment Villa Luna se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felciaio

9,7

Felciaio

Ubytování (Apartmán) Felciaio. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Felciaio is set in Capoliveri. Ubytování Felciaio se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&b Due Papere

9,7

B&b Due Papere

Ubytování (Bed and breakfast) B&b Due Papere. Featuring free WiFi and a barbecue, B&b Due Papere offers accommodation on Elba Island, 5 km from Portoferraio Ferry Port. Ubytování B&b Due Papere se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elbaloves Appartaments Villa

9,7

Elbaloves Appartaments Villa

Ubytování (Apartmány) Elbaloves Appartaments Villa. Featuring an outdoor pool, Elbaloves Appartaments Villa in Capoliveri provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Elbaloves Appartaments Villa se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Suite B&B

9,7

Suite B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Suite B&B. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Suite B&B provides accommodation in Portoferraio with free WiFi and city views. Ubytování Suite B&B se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Indarsena b&b

9,7

Indarsena b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Indarsena b&b. Offering city views, Indarsena b&b in Portoferraio offers accommodation and a terrace. Ubytování Indarsena b&b se nachází ve městě (Itálie - Elba).

villetta sul mare Rachele

9,7

villetta sul mare Rachele

Ubytování (Apartmány) villetta sul mare Rachele. Situated in Marina di Campo in the Elba region, villetta sul mare Rachele features accommodation with free private parking. Ubytování villetta sul mare Rachele se nachází ve městě (Itálie - Elba).

B&B La Casa degli Ulivi

9,6

B&B La Casa degli Ulivi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa degli Ulivi. Situated in Procchio in the Elba region, B&B La Casa degli Ulivi features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B La Casa degli Ulivi se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

la casa di anita

9,6

la casa di anita

Ubytování (Prázdninový dům) la casa di anita. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, la casa di anita features accommodation in Rio Marina with free WiFi and garden views. Ubytování la casa di anita se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nido Gagà

9,6

Nido Gagà

Ubytování (Apartmán) Nido Gagà. Nido Gagà is located in Capoliveri and offers barbecue facilities. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Nido Gagà se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Appartamenti Gli Alberi

9,6

Appartamenti Gli Alberi

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Gli Alberi. Featuring accommodation with a terrace, Appartamenti Gli Alberi is situated in Capoliveri. The apartment has sea views and is 7 km from Portoferraio. Ubytování Appartamenti Gli Alberi se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Chez Nous

9,6

Chez Nous

Ubytování (Apartmány) Chez Nous. Set a 10-minute drive from the sea, Chez Nous offers pet-friendly accommodation in Capoliveri. Guests benefit a flat-screen TV and free WiFi throughout. Ubytování Chez Nous se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B & B La terrazza sul mare

9,6

B & B La terrazza sul mare

Ubytování (Bed and breakfast) B & B La terrazza sul mare. Featuring sea views, B & B La terrazza sul mare in Portoferraio features accommodation, a shared lounge and a terrace. Ubytování B & B La terrazza sul mare se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villa

9,6

La Villa

Ubytování (Prázdninové domy) La Villa. Located in Procchio, La Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování La Villa se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ReR Vista Mare

9,6

ReR Vista Mare

Ubytování (Prázdninový dům) ReR Vista Mare. Located in Capoliveri in the Elba region, ReR Vista Mare has a balcony and sea views. This holiday home provides free private parking, an ATM and free... Ubytování ReR Vista Mare se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cote Alta

9,6

Villa Cote Alta

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Cote Alta. Located in Chiessi, Villa Cote Alta provides accommodation with seating area. The holiday home features both WiFi and private parking free of charge. Ubytování Villa Cote Alta se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Callistemon

9,6

Callistemon

Ubytování (Bed and breakfast) Callistemon. Situated in Porto Azzurro in the Elba region, Callistemon features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Callistemon se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Sansone

9,6

Appartamento Sansone

Ubytování (Apartmán) Appartamento Sansone. Located in Portoferraio, within 7 km of Villa San Martino, Appartamento Sansone offers accommodation with air conditioning. Ubytování Appartamento Sansone se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casale Grandangolo

9,6

Casale Grandangolo

Ubytování (Bed and breakfast) Casale Grandangolo. Casale Grandangolo se nachází v Capoliveri, 40 km od Castiglione della Pescaia. Ubytování Casale Grandangolo se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baia Bianca Suites

9,6

Baia Bianca Suites

Ubytování (Rezort) Baia Bianca Suites. Baia Bianca Suites se nachází na úpatí hory Monte Capanne, přímo na 600 metrů dlouhé pláži Biodola, která patří k největším na Elbě, a nabízí výhled na... Ubytování Baia Bianca Suites se nachází ve městě (Itálie - Elba).

B&B Il Casale di Monserrato

9,6

B&B Il Casale di Monserrato

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Casale di Monserrato. Housed in a 17th-century building, B&B Il Casale di Monserrato is located on the hills around Porto Azzurro, inside the Arcipelago Toscano National Park. Ubytování B&B Il Casale di Monserrato se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Il casale Lacona

9,6

Il casale Lacona

Ubytování (Aparthotel) Il casale Lacona. Located in Lacona, Il casale Lacona provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Il casale Lacona se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Fonte di Zeno

9,5

Fonte di Zeno

Ubytování (Bed and breakfast) Fonte di Zeno. Situated in Marciana, Fonte di Zeno offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Fonte di Zeno se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Stellamarina

9,5

Appartamenti Stellamarina

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Stellamarina. Appartamenti Stellamarina se nachází v obci Capoliveri. Nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Na místě lze také využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Stellamarina se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Artemide

9,5

Villa Artemide

Ubytování (Aparthotel) Villa Artemide. Villa Artemide has sea views, free WiFi and free private parking, set in Capoliveri. Ubytování Villa Artemide se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence dei Fiori

9,5

Residence dei Fiori

Ubytování (Aparthotel) Residence dei Fiori. Featuring air conditioning, Residence dei Fiori offers pet-friendly accommodation in Campo nell'Elba, 500 metres from the beach. Free WiFi is provided . Ubytování Residence dei Fiori se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Capo al Piano

9,5

B&B Capo al Piano

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Capo al Piano. Situated in Marciana Marina in the Elba region, B&B Capo al Piano features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Capo al Piano se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Il Roseto Redinoce

9,5

Villa Il Roseto Redinoce

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Il Roseto Redinoce. Villa Il Roseto Redinoce je samostatně stojící prázdninový dům se sluneční terasou nacházející se v obci Procchio na ostrově Elba. Ubytování Villa Il Roseto Redinoce se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lentisco

9,5

Lentisco

Ubytování (Apartmány) Lentisco. Lentisco nabízí ubytování v obci Capoliveri, 40 km od Castiglione della Pescaia. Ubytování Lentisco se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Hotel Ristorante L'Ogliera

9,5

Hotel Ristorante L'Ogliera

Ubytování (Hotel) Hotel Ristorante L'Ogliera. Located on the Elba Island, Hotel Ristorante L'Ogliera offers rooms with free WiFi throughout in Pomonte. It is just 250 metres from the beach. Ubytování Hotel Ristorante L'Ogliera se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Punta Dei Barbari

9,5

Punta Dei Barbari

Ubytování (Apartmány) Punta Dei Barbari. Punta Dei Barbari Residence s přímým přístupem na pláž se nachází v obci Cavo na ostrově Elba, 10 minut jízdy autem od přístavu v Rio Marina. Ubytování Punta Dei Barbari se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Casa Monica Capoliveri

9,5

Casa Monica Capoliveri

Ubytování (Apartmán) Casa Monica Capoliveri. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Casa Monica Capoliveri is located in Capoliveri. Ubytování Casa Monica Capoliveri se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Valle Di Lazzaro Farkas

9,5

Appartamenti Valle Di Lazzaro Farkas

Ubytování (Farma) Appartamenti Valle Di Lazzaro Farkas. Located within a private vineyard, family-run Appartamenti Valle Di Lazzaro is just 2 km from Portoferraio. Ubytování Appartamenti Valle Di Lazzaro Farkas se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Experience Relais Il Termine Country & Sea

9,4

Experience Relais Il Termine Country & Sea

Ubytování (Hotel) Experience Relais Il Termine Country & Sea. Overlooking the Cavo Gulf, Experience Relais Il Termine Country & Sea offers rooms a 15-minute drive from Rio Marina. Ubytování Experience Relais Il Termine Country & Sea se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Colonica Le Pitte

9,4

Casa Colonica Le Pitte

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Colonica Le Pitte. Casa Colonica Le Pitte is situated in Porto Azzurro, 12 km from Portoferraio. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Casa Colonica Le Pitte se nachází ve městě (Itálie - Elba).

B&B Capo Pero

9,4

B&B Capo Pero

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Capo Pero. B&B Capo Pero je bed and breakafst situovaný na ostrově Elba, jen 100 metrů od pláže. Ubytování B&B Capo Pero se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence il Mandorlo

9,4

Residence il Mandorlo

Ubytování (Aparthotel) Residence il Mandorlo. Residence Il Mandorlo is located 1 km from the beach in Lacona, on the Isle of Elba. Ubytování Residence il Mandorlo se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marina

9,4

Villa Marina

Ubytování (Vila) Villa Marina. Set in Portoferraio, juts a few steps from its private beach area, Villa Marina offers accommodation surrounded by a 5000-square metre garden. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Montecristo

9,4

Hotel Montecristo

Ubytování (Hotel) Hotel Montecristo. Set on the beachfront at Campo nell'Elba on Elba Island, Hotel Montecristo offers air-conditioned rooms with a balcony. Ubytování Hotel Montecristo se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Da Angiolina

9,4

Da Angiolina

Ubytování (Prázdninové domy) Da Angiolina. Da Angiolina se nachází v obci Zanca na ostrově Elba a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště na místě. Ubytování Da Angiolina se nachází ve městě (Itálie - Elba).

Elba del Vicino

9,4

Elba del Vicino

Ubytování (Hostel) Elba del Vicino. Situated in Rio Marina, Elba del Vicino has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Elba del Vicino se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamenti Lucry

9,4

Appartamenti Lucry

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Lucry. Appartamenti Lucry je obklopen středomořskou zelení a nachází se 80 metrů od pláže Procchio na ostrově Elba. Ubytování Appartamenti Lucry se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Azzurra

9,4

Casa Azzurra

Ubytování (Apartmán) Casa Azzurra. Situated in Fetovaia in the Elba region, Casa Azzurra has a balcony and sea views. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě (Itálie - Elba). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na italském ostrově Elba

Ubytování v městech na italském ostrově Elba