Hledat

Ubytování

Capri ostrov

Ubytování na ostrově Capri ostrov

Ostrov Capri ostrov se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 461 hotelů a ubytování na ostrově Capri ostrov.

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Capri ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na italském ostrově Capri ostrov

Luna Caprese Guest House

10

Luna Caprese Guest House

Ubytování (Apartmán) Luna Caprese Guest House. Situated in Anacapri, 1.2 km from Villa San Michele, Luna Caprese Guest House features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Luna Caprese Guest House se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caprita Guest House

10

Caprita Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Caprita Guest House. Boasting city views, Caprita Guest House provides accommodation with a shared lounge and a patio, around less than 1 km from Villa San Michele. Ubytování Caprita Guest House se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lulù Capri

10

Lulù Capri

Ubytování (Apartmán) Lulù Capri. Set in Anacapri, 1.2 km from Villa San Michele, Lulù Capri offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Lulù Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

9,9

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

Ubytování (Apartmány) AQUAMARINE Relaxing Capri Suites. Situated less than 1 km from Marina Grande, AQUAMARINE Relaxing Capri Suites offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Carrubo Capri

9,9

Il Carrubo Capri

Ubytování (Venkovský dům) Il Carrubo Capri. Featuring a swimming pool, a bar and a garden and views of the garden, Il Carrubo Capri is located in Anacapri and provides accommodation with free WiFi. Ubytování Il Carrubo Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casetta Anacaprese

9,8

Casetta Anacaprese

Ubytování (Bed and breakfast) Casetta Anacaprese. Featuring garden views, Casetta Anacaprese offers accommodation with a garden and a patio, around 1.5 km from Villa San Michele. Ubytování Casetta Anacaprese se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Minerva

9,8

Hotel La Minerva

Ubytování (Hotel) Hotel La Minerva. Situated in Capri on the island with the same name, Hotel La Minerva boasts free WiFi, a summer outdoor pool and views of the sea. Ubytování Hotel La Minerva se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casetta delle Api

9,8

La Casetta delle Api

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta delle Api. La Casetta delle Api se nachází v Capri, na kopci s panoramatickým výhledem na moře. Na hosty zde čeká terasa a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování La Casetta delle Api se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hedera Capri B&B

9,8

Hedera Capri B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Hedera Capri B&B. Located in Anacapri in the Capri Island region, with Villa San Michele nearby, Hedera Capri B&B provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Hedera Capri B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grazioso appartamento vacanze ad Anacapri

9,8

Grazioso appartamento vacanze ad Anacapri

Ubytování (Apartmán) Grazioso appartamento vacanze ad Anacapri. Situated in Anacapri, within 700 metres of Villa San Michele, Grazioso appartamento vacanze ad Anacapri offers accommodation with air conditioning. Ubytování Grazioso appartamento vacanze ad Anacapri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carlotta Capri

9,8

Casa Carlotta Capri

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Carlotta Capri. Set in Capri, 600 metres from I Faraglioni and less than 1 km from Axel Munthe House, Casa Carlotta Capri provides accommodation with amenities such as... Ubytování Casa Carlotta Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Giardini Luxury B&B

9,8

Villa Giardini Luxury B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Giardini Luxury B&B. Set in Capri, within 600 metres of Piazzetta di Capri and 700 metres of I Faraglioni, Villa Giardini Luxury B&B offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Giardini Luxury B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Primavera

9,8

La Primavera

Ubytování (Prázdninový dům) La Primavera. Set in Anacapri, within 2.1 km of Villa San Michele, La Primavera offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování La Primavera se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A varca ra neve

9,8

A varca ra neve

Ubytování (Prázdninový dům) A varca ra neve. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, A varca ra neve is situated in Capri. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování A varca ra neve se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Botteghe 59 Capri

9,8

Le Botteghe 59 Capri

Ubytování (Bed and breakfast) Le Botteghe 59 Capri. Le Botteghe 59 Capri is located in Capri, 700 metres from I Faraglioni and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytování Le Botteghe 59 Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LE BOTTEGHE 12

9,8

CASA LE BOTTEGHE 12

Ubytování (Apartmán) CASA LE BOTTEGHE 12. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, CASA LE BOTTEGHE 12 is set in Capri. Ubytování CASA LE BOTTEGHE 12 se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuorlovado 40

9,8

Fuorlovado 40

Ubytování (Penzion) Fuorlovado 40. Fuorlovado 40 is set in Capri, a 3-minute walk from Capri's famous La Piazzetta square. Ubytování Fuorlovado 40 se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maryhome

9,8

Maryhome

Ubytování (Apartmán) Maryhome. Set in Anacapri, 2.6 km from Villa San Michele, Maryhome offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Maryhome se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Piccola

9,7

Casa Piccola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Piccola. Set in Capri, 1.2 km from Axel Munthe House and 1.3 km from Piazzetta di Capri, Casa Piccola offers free WiFi and air conditioning. It is situated 1. Ubytování Casa Piccola se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capri Wine Hotel

9,7

Capri Wine Hotel

Ubytování (Hotel) Capri Wine Hotel. Hotel Capri Wine se nachází 10 minut chůze od náměstí Piazzetta a nabízí terasu s výhledem na Tyrhénské moře, zahradu, vinárnu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Capri Wine Hotel se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Il Vicolo

9,7

B&B Il Vicolo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Vicolo. Set in the centre of Anacapri, B&B Il Vicolo offers free Wi-Fi and air-conditioned rooms with a flat-screen TV. Ubytování B&B Il Vicolo se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J.K. Place Capri

9,7

J.K. Place Capri

Ubytování (Hotel) J.K. Place Capri. J.K. Place se nachází na ostrově Capri a nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na Neapolský záliv, wellness, neapolskou restauraci a elegantní... Ubytování J.K. Place Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta di Anna

9,7

La Casetta di Anna

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta di Anna. Set in Capri, a few steps from Piazzetta di Capri and a few steps from I Faraglioni, La Casetta di Anna offers free WiFi and air conditioning. Ubytování La Casetta di Anna se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olive

9,7

Villa Olive

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Olive. Set in Capri, within 600 metres of I Faraglioni and less than 1 km of Axel Munthe House, Villa Olive offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Villa Olive se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Cantinelle

9,7

Le Cantinelle

Ubytování (Penzion) Le Cantinelle. Situated in Anacapri, 2.2 km from Villa San Michele, Le Cantinelle features air-conditioned accommodation and a garden. Ubytování Le Cantinelle se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parco Vittoria Holidays House

9,7

Parco Vittoria Holidays House

Ubytování (Prázdninové domy) Parco Vittoria Holidays House. Parco Vittoria Holiday House is set in the heart of Anacapri, the highest part of Capri. Ubytování Parco Vittoria Holidays House se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento La Follicara

9,7

Appartamento La Follicara

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Follicara. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Appartamento La Follicara features accommodation in Anacapri with free WiFi and garden views. Ubytování Appartamento La Follicara se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B "i Magi"

9,7

B&B "i Magi"

Ubytování (Bed and breakfast) B&B "i Magi". Featuring garden views, B&B "i Magi" in Anacapri features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování B&B "i Magi" se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Affittacamere Capri Dolce Vita

9,7

Affittacamere Capri Dolce Vita

Ubytování (Penzion) Affittacamere Capri Dolce Vita. Located on Capri Island, Affittacamere Capri Dolce Vita sits in its main square, Piazzetta. It offers air-conditioned rooms featuring a flat-screen TV. Ubytování Affittacamere Capri Dolce Vita se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique B&B Bettola Del Re

9,7

Boutique B&B Bettola Del Re

Ubytování (Bed and breakfast) Boutique B&B Bettola Del Re. Featuring a garden and sun terrace, Boutique B&B Bettola Del Re offers rooms in Anacapri, 100 metres from the Bus Station. Ubytování Boutique B&B Bettola Del Re se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Casanoè

9,7

B&B Casanoè

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casanoè. Situated 2.1 km from Villa San Michele, B&B Casanoè offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování B&B Casanoè se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hibiscus

9,7

Villa Hibiscus

Ubytování (Vila) Villa Hibiscus. Boasting sea views, Villa Hibiscus provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 100 metres from I Faraglioni. Ubytování Villa Hibiscus se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pollio Guest House

9,7

Villa Pollio Guest House

Ubytování (Penzion) Villa Pollio Guest House. Featuring free WiFi throughout the property, Villa Pollio offers accommodation in Anacapri, 30 metres from Piazza Edwin Cerio. Ubytování Villa Pollio Guest House se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Gelso

9,7

Il Gelso

Ubytování (Apartmán) Il Gelso. Set in Anacapri, 2.2 km from Villa San Michele, Il Gelso offers accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Il Gelso se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa di Armando

9,7

La casa di Armando

Ubytování (Bed and breakfast) La casa di Armando. Boasting a garden and a terrace, La casa di Armando provides accommodation in Capri with free WiFi and garden views. Ubytování La casa di Armando se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Elisir B&B

9,6

Elisir B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Elisir B&B. Situated in Anacapri, near Villa San Michele, Elisir B&B features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a terrace. Ubytování Elisir B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I Fiori Di Lucia

9,6

I Fiori Di Lucia

Ubytování (Apartmány) I Fiori Di Lucia. I Fiori Di Lucia se nachází na ostrově Capri. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na Tyrhénské moře a bezplatným Wi-Fi. Ubytování I Fiori Di Lucia se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Leonardo

9,6

Residence Leonardo

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Leonardo. Located in Capri, 400 metres from Axel Munthe House and 1 km from Marina Piccola - Capri, Residence Leonardo provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Residence Leonardo se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Nido

9,6

Il Nido

Ubytování (Bed and breakfast) Il Nido. Il Nido is located in Anacapri and it consists of a two-bedroom house with a fully equipped kitchen. The coast with its beaches is just 2 km away. Ubytování Il Nido se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Melodia

9,6

B&B La Melodia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Melodia. B&B La Melodia se nachází v obci Anacapri. Nabízí moderní a elegantní studio s Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady. Ubytování B&B La Melodia se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Palazzo a Mare

9,6

B&B Palazzo a Mare

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Palazzo a Mare. B&B Palazzo a Mare se nachází na ostrově Capri, pouhých 50 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování a sluneční terasu. Ubytování B&B Palazzo a Mare se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Marocella

9,6

La Marocella

Ubytování (Prázdninový dům) La Marocella. Featuring a balcony with sea views, and a restaurant and a terrace, La Marocella can be found in Capri, close to Axel Munthe House and a 13-minute walk... Ubytování La Marocella se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Finestra sui Faraglioni

9,6

La Finestra sui Faraglioni

Ubytování (Apartmány) La Finestra sui Faraglioni. Set in Capri, 700 metres from Marina Piccola - Capri and 700 metres from Axel Munthe House, La Finestra sui Faraglioni offers garden views and free WiFi. Ubytování La Finestra sui Faraglioni se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il tesoro del mio giardino di Capri

9,6

Il tesoro del mio giardino di Capri

Ubytování (Prázdninový dům) Il tesoro del mio giardino di Capri. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Il tesoro del mio giardino di Capri features accommodation in Anacapri with free WiFi and garden views. Ubytování Il tesoro del mio giardino di Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Excelsior Parco

9,6

Luxury Villa Excelsior Parco

Ubytování (Hotel) Luxury Villa Excelsior Parco. Secesní Hotel Excelsior Parco se nachází v městečku Capri a nabízí 2 vířivky s panoramatickým výhledem, střešní zahradu, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Luxury Villa Excelsior Parco se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Costanza B&B

9,6

Casa Costanza B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Costanza B&B. Featuring free WiFi throughout the property, Casa Costanza B&B is located in Capri, 200 metres from Piazzetta di Capri. Ubytování Casa Costanza B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rubina

9,6

Casa Rubina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rubina. Just 200 metres from Castiglione and 300 metres from Piazzetta di Capri, Casa Rubina features accommodation in Capri. Free WiFi is available throughout. Ubytování Casa Rubina se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acquaviva 31

9,6

Acquaviva 31

Ubytování (Bed and breakfast) Acquaviva 31. Providing garden views, a garden and free WiFi, Acquaviva 31 provides accommodation well set in Capri, within a short distance of Axel Munthe House,... Ubytování Acquaviva 31 se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Nicola Guest House

9,6

San Nicola Guest House

Ubytování (Penzion) San Nicola Guest House. Situated in Anacapri centre, San Nicola Guest House offers rooms with air conditioning, free Wi-Fi and a minibar. Ubytování San Nicola Guest House se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa damecuta B&B

9,6

villa damecuta B&B

Ubytování (Bed and breakfast) villa damecuta B&B. Set in Anacapri, 1.8 km from Villa San Michele, villa damecuta B&B offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování villa damecuta B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA OLGA LUXURY CAPRI

9,6

VILLA OLGA LUXURY CAPRI

Ubytování (Penzion) VILLA OLGA LUXURY CAPRI. Set in Capri, 200 metres from Axel Munthe House, VILLA OLGA LUXURY CAPRI offers air-conditioned rooms and a garden. Ubytování VILLA OLGA LUXURY CAPRI se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na italském ostrově Capri ostrov

Ubytování v městech na italském ostrově Capri ostrov