Hledat

Ubytování

DolceSosta B&B Bed and breakfast

viale dei micenei 3 traversa n° 12 viale dei datteri n 12, 74026 Pulsano, Itálie - Zobrazit na mapě Itálie

Ubytování (Bed and breakfast) DolceSosta B&B. DolceSosta B&B features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pulsano, 1.6 km from Pulsano Marina. Ubytování DolceSosta B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování DolceSosta B&B

A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. DolceSosta B&B features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pulsano, 1. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchen with a dining area, a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. Guests can relax in the garden at the property. The nearest airport is Brindisi - Salento, 70 km from the bed and breakfast, and the property offers a free airport shuttle service. 6 km from Pulsano Marina.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Pláž
 • Soukromá pláž

Vybavení ubytování DolceSosta B&B

 • Pláž
 • Soukromá pláž
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Úschova zavazadel
 • Dětský kočárek
 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Herna pro děti
 • Denní úklid
 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer (zdarma)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Pulsano

ALTO SALENTO B&B

10

ALTO SALENTO B&B

Ubytování (Bed and breakfast) ALTO SALENTO B&B. Situated in Pulsano, 600 metres from the nearest beach, ALTO SALENTO B&B features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování ALTO SALENTO B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Tamarix

9,6

Tamarix

Ubytování (Bed and breakfast) Tamarix. Located in Pulsano Marina, Tamarix provides accommodation with a garden, a shared lounge and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Tamarix se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tangram House

9,5

Tangram House

Ubytování (Bed and breakfast) Tangram House. Centrally located in Pulsano, Tangram House is an eco-friendly property with a wide shared terrace overlooking the town centre. Ubytování Tangram House se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Il Canto Del Mare

9,5

B&B Il Canto Del Mare

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Canto Del Mare. Set a few steps from Pulsano Marina in Pulsano, B&B Il Canto Del Mare features free WiFi access and free private parking. Ubytování B&B Il Canto Del Mare se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Le Mimose

9,4

Le Mimose

Ubytování (Bed and breakfast) Le Mimose. Located in Pulsano, Le Mimose provides free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Le Mimose se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Fiori di Maggio

9,3

Fiori di Maggio

Ubytování (Prázdninový dům) Fiori di Maggio. Featuring garden views, Fiori di Maggio is set in Pulsano, 500 meters from sandy beaches. Ubytování Fiori di Maggio se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Vicoletto a Pulsano

9,3

Il Vicoletto a Pulsano

Ubytování (Bed and breakfast) Il Vicoletto a Pulsano. Situated in Pulsano, Il Vicoletto a Pulsano features free WiFi and city views, 2.9 km from Pulsano Marina. Ubytování Il Vicoletto a Pulsano se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa a 20 metri dal mare

9,3

Villa a 20 metri dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villa a 20 metri dal mare. Located in Pulsano, within 3.7 km of Pulsano Marina, Villa a 20 metri dal mare offers accommodation with air conditioning. Ubytování Villa a 20 metri dal mare se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lido Silvana

9,2

Villa Lido Silvana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lido Silvana. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Lido Silvana is located in Pulsano. Situated 3. Ubytování Villa Lido Silvana se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montedarena Apartment

9,1

Montedarena Apartment

Ubytování (Apartmán) Montedarena Apartment. Situated in Pulsano, within 700 metres of Pulsano Marina, Montedarena Apartment offers accommodation with air conditioning. Ubytování Montedarena Apartment se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mita

8,9

Casa Mita

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Mita. With Pulsano Marina reachable in 1.4 km, Casa Mita offers accommodation, a restaurant, free bikes, a bar and a garden. Ubytování Casa Mita se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Suite Bed

8,9

Le Suite Bed

Ubytování (Prázdninové domy) Le Suite Bed. Located 3.2 km from Pulsano Marina in Pulsano, Le Suite Bed provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Le Suite Bed se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Sorriso B&B

8,7

Il Sorriso B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Il Sorriso B&B. Set in Pulsano, 3 km from Pulsano Marina, Il Sorriso B&B offers accommodation with free WiFi. Ubytování Il Sorriso B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carlos Bambino

8,7

Villa Carlos Bambino

Ubytování (Apartmán) Villa Carlos Bambino. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Carlos Bambino is set in Pulsano. Situated 3. Ubytování Villa Carlos Bambino se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Garden

8,5

The Garden

Ubytování (Aparthotel) The Garden. Only steps from the beach in Marina di Pulsano, The Garden features a restaurant with a terrace, free WiFi and simply furnished studios with air... Ubytování The Garden se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IL CALORE DEL SALENTO Appartamento

8,5

IL CALORE DEL SALENTO Appartamento

Ubytování (Apartmán) IL CALORE DEL SALENTO Appartamento. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, IL CALORE DEL SALENTO Appartamento is set in Pulsano. Ubytování IL CALORE DEL SALENTO Appartamento se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salento Beach & Bed

8,4

Salento Beach & Bed

Ubytování (Penzion) Salento Beach & Bed. Salento Beach & Bed is situated on the beachfront in Pulsano, 400 metres from Pulsano Marina. Private parking is available on site. Ubytování Salento Beach & Bed se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Luxury Apartments

8,4

B&B Luxury Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Luxury Apartments. Situated within 2.7 km of Pulsano Marina in Pulsano, B&B Luxury Apartments features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování B&B Luxury Apartments se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Terrazze B&B

8,3

Le Terrazze B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Le Terrazze B&B. Located 3.1 km from Pulsano Marina, Le Terrazze B&B provides accommodation with a bar, a shared lounge and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Le Terrazze B&B se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Casa Di Alice

8,3

A Casa Di Alice

Ubytování (Bed and breakfast) A Casa Di Alice. Set 3.2 km from Pulsano Marina and offering a terrace and free WiFi, A Casa Di Alice offers accommodation in Pulsano. Ubytování A Casa Di Alice se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Stellamarina

8,3

B&B Stellamarina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Stellamarina. Just 70 metres from a sandy beach on Puglia’s western coast, B&B Stellamarina overlooks the Mediterranean Sea. Ubytování B&B Stellamarina se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Grillo Hotel

8,2

Il Grillo Hotel

Ubytování (Hotel) Il Grillo Hotel. The elegant 4-star Hotel Il Grillo is located in Pulsano, just 100 metres from the sandy beaches. Ubytování Il Grillo Hotel se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Carrieri

8,1

Residence Carrieri

Ubytování (Aparthotel) Residence Carrieri. Residence Carrieri se nachází v Pulsanu v severní části Salntského pobřeží, 500 metrů od písečné pláže a přístavu Pulsano, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Residence Carrieri se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Villa Colonna

7,8

Residence Villa Colonna

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Colonna. Located in Pulsano, 1.8 km from Pulsano Marina, Residence Villa Colonna provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Residence Villa Colonna se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Karma

7,7

Villa Karma

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Karma. Boasting garden views, Villa Karma offers accommodation with barbecue facilities and a patio, around 400 metres from Pulsano Marina. Ubytování Villa Karma se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wunderkammer b&b

7,7

Wunderkammer b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Wunderkammer b&b. Located in Pulsano, Wunderkammer b&b provides free WiFi and garden views, 1.4 km from Pulsano Marina. Ubytování Wunderkammer b&b se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden Park

7,5

Eden Park

Ubytování (Hotel) Eden Park. Set just 300 metres from the free public beach of Lido Silvana on the Salento Coast, Eden Park offers air-conditioned rooms and bungalows with a minibar. Ubytování Eden Park se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arifra

Arifra

Ubytování (Apartmán) Arifra. Arifra offers accommodation in Pulsano, 90 metres from Montedarena beach and 1.3 km from Pulsano Marina. The kitchen features an oven. Ubytování Arifra se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casetta di Tiziana

La Casetta di Tiziana

Ubytování (Penzion) La Casetta di Tiziana. Situated within 3.6 km of Pulsano Marina, La Casetta di Tiziana in Pulsano has a number of amenities including a terrace. Ubytování La Casetta di Tiziana se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sole

Villa Sole

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sole. Situated in Pulsano, this air-conditioned holiday home features a terrace with garden views. The property is 900 metres from the closest beach. Ubytování Villa Sole se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

B&B Villa Grazia

B&B Villa Grazia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Grazia. Set 3.3 km from Pulsano Marina, B&B Villa Grazia offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování B&B Villa Grazia se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa da Francesco

A casa da Francesco

Ubytování (Apartmán) A casa da Francesco. A casa da Francesco is set in Pulsano. Offering complimentary private parking, the apartment is 1.5 km from Pulsano Marina. Ubytování A casa da Francesco se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

E la Luna Bussò

E la Luna Bussò

Ubytování (Penzion) E la Luna Bussò. Featuring free WiFi, E la Luna Bussò is situated in Pulsano, within 3 km of Pulsano Marina. Ubytování E la Luna Bussò se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Appartamento in villa Lella

Appartamento in villa Lella

Ubytování (Apartmán) Appartamento in villa Lella. Appartamento in villa Lella is located in Pulsano and offers a terrace. Set 1. Ubytování Appartamento in villa Lella se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flaviana Salento Holiday House

Flaviana Salento Holiday House

Ubytování (Apartmán) Flaviana Salento Holiday House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Flaviana Salento Holiday House is set in Pulsano. Ubytování Flaviana Salento Holiday House se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Del Musicista

Casa Del Musicista

Ubytování (Penzion) Casa Del Musicista. Located in Pulsano, in a building dating from 2007, 3.2 km from Pulsano Marina, Casa Del Musicista provides a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Casa Del Musicista se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vacanze Pusànu

Casa Vacanze Pusànu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Pusànu. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Vacanze Pusànu is set in Pulsano. The property has city views, and is 2. Ubytování Casa Vacanze Pusànu se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Stellaria

Casa Stellaria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Stellaria. Casa Stellaria is located in Pulsano and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Casa Stellaria se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

A casa di Emy

A casa di Emy

Ubytování (Apartmán) A casa di Emy. A casa di Emy is located in Pulsano and offers free bikes, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování A casa di Emy se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista Mare

Vista Mare

Ubytování (Vila) Vista Mare. Boasting garden views, Vista Mare features accommodation with a garden, around 3.7 km from Pulsano Marina. The property has sea views. Ubytování Vista Mare se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MAMYHome

MAMYHome

Ubytování (Apartmán) MAMYHome. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, MAMYHome is situated in Pulsano. Located 3. Ubytování MAMYHome se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

B&B Civico 42

B&B Civico 42

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Civico 42. Located in Pulsano, 2.7 km from Pulsano Marina, B&B Civico 42 provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a sun terrace. Ubytování B&B Civico 42 se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salento Beach

Salento Beach

Ubytování (Bed and breakfast) Salento Beach. Situated 1.1 km from Pulsano Marina, Salento Beach features accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Salento Beach se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Beach Villa Puglia Italy

Luxury Beach Villa Puglia Italy

Ubytování (Vila) Luxury Beach Villa Puglia Italy. Located in Marina di Pulsano, a few steps from the sea, Luxury Beach Villa Puglia Italy is an air-conditioned villa featuring 3 terraces. Ubytování Luxury Beach Villa Puglia Italy se nachází ve městě (Itálie - Apulie). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)